2752
2734
عنوان

کاشت ناخن و نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 22 پست

یه جورایی فقط واسه اولین بار مجاز هستی که وضو وغسلتو با نیت جبیره انجام بدی. چون تو ادامه فتواش گفته شده باید در جهت رفع آن بربیاید یعنی زودتر برطرفش کنی که غسل و وضوی عادی رو انجام بدی وگرنه چطور میخوای وارد مسجد و حرم اهلبیت بشی چون همچنان غسل و وضو به عهدته

واسه ناخن زیبا میتونید ناخناتونو تقویت کنید و بعد مدلای مختلف بهش مدل بدید 

ناخن مصنوعی قشنگه ولی وقتی مال خودت نیست چه فایده 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
تتو رو نپرسیدم ولی گفت هر چیزی که مانع رسیدن آب بشه ممنوعه.تتو هم مانع رسیدن آب دیگه البته اگه روی د ...

نه تتو چون زیرپوست انجام میشه مانع رسیدن آب نمیشه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی غسل گردن آدم بمونه آدم ناپاکه دیگه

نه گلم

نجس نمیمونه ادم

فقط غسل گردنشه و نمیتونه نماز و روزه و ورود به مساجدو...انجام بده

ولی پاکه

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
یه جورایی فقط واسه اولین بار مجاز هستی که وضو وغسلتو با نیت جبیره انجام بدی. چون تو ادامه فتواش گفته ...

آخه اون بنظرم یه زیبایی دیگه داره.ناخن خودم هر کاری میکنم به اون زیبایی نیس یا همیشه یکیش میشکنه😤.منم از لنگه به لنگه بودن بدم میاد

برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
آخه اون بنظرم یه زیبایی دیگه داره.ناخن خودم هر کاری میکنم به اون زیبایی نیس یا همیشه یکیش میشکنه😤.م ...

منم واسه همین میگم تقویت کنیم یعنی هم محکم بشه هم اگه تو رنگش مشکلیه برطرفش کنیم

پس چطوره ی بنده خدایی توبدنش تتوداره بهم گفت که نماز نمیتونم بخاطراینابخونم

والا من شنیدم تتو چون زیر پوست هست بلااشکاله

حالا باید از مرجعش بپرسه

شاید اشتباه میکنه

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم