2733
2739
عنوان

بازم متوجه فیلم دیدن شوهرم شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3390 بازدید | 82 پست

دلم به حال شوهرت سوخت بیچاره پیشنهاد خونه خالی به همسرش داده عشق بازی بعد خانم به جای استقبال از خودش بدش اومده که محل تخلیه هوس های شوهرمم 🙄🙄😐😐

فاز بعضی از آدمای اینجا رو واقعا درک نمیکنم

خدا شوهرت نجات بده واقعا ازدست همسری مثل شما

اینکه بره زن لختو اون فیلمارو ببینه بعد منو ... طبیعیه؟ 

خیلیا از دیدن فیمای مثبت 18 لذت میبرن (که البته میگم کار خوبی نیست) 

ولی تهش میاد سراغ همسرش 

نه خود ا ر ض ا ی ی میکنه نه خدایی نکرده سراغ زن دیگه ای میره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا مقایسه نکرده ولی خیلی حرکات نامعقول مزخرف میکنه اه

فک کنم تعریف شما و همسرت از نامعقول فرق داره 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
ولی منم دوست دارم همسرم با دیدن من تحریک بشه تا اینکه یکی دیگرو ببینه تحریک بشه بعد رو من خالی کنه ی ...

خب شما هم از همون لباسا حرکات انجام بده تا همسرت با خودت تحریک بشه نه اون فیلما 

خب منم چندباری هم توی گوشی شوهرم هم توی کامپیوترش ازاون فیلمادیدم.چندبار ک متوجه شدم و هربارشم بهش تذکر دادم و عصبانی شدم و با لحن تند حرف زدم.از اون ب بعد ندیدم دیگه از اون فیلما داشته باشه

دلم به حال شوهرت سوخت بیچاره پیشنهاد خونه خالی به همسرش داده عشق بازی بعد خانم به جای استقبال از خود ...

امیدوارم به زودی خدا از دست من نجاتش بده 

و امیدوارم روزی نرسه که شوهر شما بشینه بدن لخت زنای دیگه رو ببینه و فقط خودشو روی شما تخلیه کنه

2738
ولی منم دوست دارم همسرم با دیدن من تحریک بشه تا اینکه یکی دیگرو ببینه تحریک بشه بعد رو من خالی کنه ی ...

بله قطعا حس مثبت و خوشحال کننده ای نیست ولی دیگه انقدر هم بحرانی نیست

بعلاوه اینکه اگر خود استارتر روشهای جدید لذت جنسی رو پیدا کنه ممکنه همسرش دنبال فیلم کمتر بره

احساس میکنم  محل تخلیه هوس های شوهرمم خیلی اعصابم خورده😭

همین احساست باعث شده از رابطه برقرار کردن با شوهرت فراری بشی و اون هرچقدر بیشتر میخواد تو بیشتر خودداری می‌کنی...بنظرم برو یه سری دارو گیاهی بگیر تا میل...زیاد بشه.یادت باشه اگه تو همسرتون راضی نکنی ممکنه بره بیرون خونه دنبالش بره...

برای سلامتی نی نی م یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

استارتر منظور من به شما نیست عزیزم 

ولی بعضی خانما از بس به رابطه به شکل یه وظیفه و حرکت تکراری نگاه میکنن و مث چوب خشک هستن که مردا ترجیح میدن با دیدن فیلم خودشون رو به هیجان برسونن 

من خیلیارو دیدم که از این موضوع ناراحتن مثلا دوست خودمم از این موضوع ناراحت میگه احساس میکنم به من توجه نمیکنه فیلمارو میبینه بعد منو هدف قرار میده بعد همش حس‌میکنه كه تو رابطه اونو نمیبینه فیلمی رو که دیده اون شخصو تجسم میکنه البته این قسمتش که آخرش میاد سراغ دوستم خوبه ولی این بنده خدا خیلی اذیت میشه از قسمتای دیگش 

زندگی زیباست ...
2706