2752
2734
دخترم دو ماهشه تا ١٠روز پیش خودش شبا با گریه هر ٢ ساعت یه بار پا میشد شیر میخورد ١٠مین میخوابید
کولیکم داشت
الان چند وقته اگه بیدارش نکنم می خوابه ٥.٦ساعت میخوابه خودم پا میشم به زور شیر میدم
طبیعیه؟؟؟؟؟
یا بیشتر پاشم شیر بدم؟؟؟؟
چرا بیدارش میکنی .گشنش شه خودش بیدار میشه . دختر منم می خوابه تا صبح . صبح پا میشه شیر می خوره . هر جور عادتش بدی همونطوری میشه . شبا بیدارش کنی عادت می کنه ها
دختر من نزدیک ٥ ماهشه 12 شب می خوابه تا 8-9 صبح . دکتر گفت بیدارش نکن . اوایل میگن بیدار کنین قندش نیوفته نه دیگه ٢ ماهگی . البته من شیر خشک می دم و اونایی که فقط شیر مادر می خورن زودتر گشنه می شن
CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم بیدار نشد از 2ماهگی به بعد اگه وزنش خوبه که نه اگه وزنش کمه بعد 4ساعت ببین سینه بگذاری دهنش میخوره یا نه؟ درهرصورت اگه وزنش کامل روی نمودار میره بالا بگذار خودش بیدار بشه پسر من بیدار نمیشد حتی منم میخواستم دهنش رو باز نمیکرد هیچی اش هم نمیشد البته پسر من وزنش کمتر از نمودار بود ولی نمیخواست شب شیر بخوره
اگه نخورد نگران نشو من شیر خودم رو میخورد فقط
2731
پسر منم عینا این طوریه. منم از دو تا دکتر پرسیدم گفتن اگر وزنش خوبه که خدا رو شکر بود بذار بخوابه. دو تا دکتر فوق تخصص به من اینو گفتن و خدا رو شکر الانم شبا راحت می خوابه احتمالا شیرت خوبه و بچه خوابش تنظیم شده . برو حالشو ببر.
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
نه قندش نمیوفته اون مال اوایل که بچه هنوز ذخیره نداره تو بدنش. تازه پسر من تو 2 هفتگیشم 6 ساعت می خوابید و منم یک بار حتی بردمش اورژانس اونجا هم یک دکتر استاد دانشگاه معاینش کرد گفت اگر بالای 10 12 ساعت بیدار نشد بخوره بیارش تازه می گم همش 14 روزش بود!
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...