2733
2739

بریزم؟میگه اینه ۱۰۰ ساله داره

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آینه صد ساله چیه مگه؟ منم دارم مال مادرجون شوهرمه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
 همینی که تو سفید برفی ایندرو نشون میداد دیگه یادت نی؟

راست میگی؟ این خاک بر سر که تا حالا انقدر من جلوش خودمو نگاه کردم هیچ زبون باز نکرده 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
راست میگی؟ این خاک بر سر که تا حالا انقدر من جلوش خودمو نگاه کردم هیچ زبون باز نکرده 

برو ازش بپرس بخت من کی باز میشه 

زبونه اونم باز میشه

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

من برای یه نیت گرفتم قبل از عید گفتن دوسه ماه دیگه مشکل حل میشه ولی حالا اون هفته باز گرفتم گفتن امسال حل نمیشه حالا به نظرتون کدوم درسته ؟تا حالا فال قهوه گرفتید زمان بهتون داده باشه درست گفتن؟

یه چیز میگم نخندیا ،ولی ایشون اگه از آینده و سرنوشت خبر داشت فال گیر نمیشد 

و یه صفایی به زندگی خودش میداد 

دنیا با همه ی ابعادش در نگاه تو جاریست ،به خوبی ها نظر کن از بدی ها گذر کن
یه چیز میگم نخندیا ،ولی ایشون اگه از آینده و سرنوشت خبر داشت فال گیر نمیشد  و یه صفایی به زندگ ...

معمولا به زندگی خودشون‌نمیتونن سامانی بدن

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

زبونشو چیکار داری اینه صافه؟  یا از ایناس که خیلی خط خطیو قدیمیه میشه ازش عکس بگیری ببینم جالب شد

اسمش شهره نبود؟ بعدم چجوری از راه دور فال قهوه فاله قهوه راسته ها ولی لبت باید تماس مستقیم ب ...

سلام نه زینب سادات موسوی بود....بخاطر مشکلم گفتم برام.فال بگیره گفت ۶۰ میگیرم اینه بینی کنم.بنظرت راست میگه؟

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج