2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه باید بگم نمیتونی

آزمون بسیار واجب و لازمه آزمون ندی انگار تو یه غار تنهایی نشستی درس میخونی نمیدونی نسبت به بقیه چه جایگاهی داری

کلاس هم واسه اونایی که پایه خوبی ندارن واجبه

من خودم کنکوریم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728

خیلی کم پیش میاد من ازمون سنجش رفتم رتبمم۳۰۰بود آزمون سنجش قیمتش ۱۰۰و خورده ایه چیزی نیس ک

یکی میگفت که دخترای تُرک خیلی خوشگلن ولی حیف که لهجه دارن!با افتخار میگم که من یه دختر تُرکم،خیلی خوشحالم که بجز فارسی به زبان دیگه ای هم تسلط کامل دارم و عاشق زبون و فرهنگ و اصالتمونم😊🙌🏻یاشاسین هامی آذریلر💃🏾
متاسفانه باید بگم نمیتونی آزمون بسیار واجب و لازمه آزمون ندی انگار تو یه غار تنهایی نشستی درس میخون ...

قلم چی که زیاد میگیره گاج هم که هیچ گزینه دو هم گرونه ک

2738
قلم چی که زیاد میگیره گاج هم که هیچ گزینه دو هم گرونه ک

قلم چی 1 تومنه قسط بندی هم میکنه

متاسفانه حقیقته تا قلم چی نری نمیفهمی اوضاع چه جوره

سنجش و گزینه دو و... بریز دور

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
یدونه ازمونش؟

ن بابا همش من از رو برنامش خوندم واسه همه آزمونا و کلا برنامه درسیم برنامه سنجش بود واسه اون همشو رفتم ولی اگه هزینش بالاس واست سه تا آزمون آخرو برو که جامس خییییلی نزدیکه ب کنکور سوالاش آمادم میشی نزدیک کنکور فقط اگه نقطه ضعفی داشته باشی وقته زیادی نداری برا اصلاحش اولیش یه ماه قبل کنکوره اخریش یه هفته یا کمتر

یکی میگفت که دخترای تُرک خیلی خوشگلن ولی حیف که لهجه دارن!با افتخار میگم که من یه دختر تُرکم،خیلی خوشحالم که بجز فارسی به زبان دیگه ای هم تسلط کامل دارم و عاشق زبون و فرهنگ و اصالتمونم😊🙌🏻یاشاسین هامی آذریلر💃🏾
قلم چی 1 تومنه قسط بندی هم میکنه متاسفانه حقیقته تا قلم چی نری نمیفهمی اوضاع چه جوره سنجش و گزینه ...

اتفاقا قلمچی سوالاش غیر عادی سخته و تا الان هیچ سوالیو مشابه کنکور نداده کل دوسام قلمچی میرفتن هیچکدوم رتبه نیاوردن فقط پول پشتیبان چرتو میگیرن

2706