2733
2734
عنوان

نامه به باب الحوائج حضرت عباس(ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 40212 بازدید | 3804 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم ان شاءالله حاجت روایی همه حاجت مندان راستش نمیدونم چطور  لینک کاربر رو دعوت به تاپیک کن ...

عزیزم اول علامت@ تایپ کنید بعد بدون فاصله اسم کاربرایی که میدونید تایپ کنید آبی رنگ میشه❤️

خدایا شکرت❤️
2740
خیلی ها از آقا حاجت های بزرگ گرفتن کاش این تاپیک هم پر بازدید بشه یه راه مجرب برای گرفتن حاجات از ...

هه من به زبون خودم نوشتم  اون دعا رو ننوشتم.چیکار کنم

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
خواهش می کنم عزیزم من محبتهای شما رو فراموش نمی کنم که واسمون دعا میخوندین❤️ التماس دعا

ای جان عزیزی

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
نه اصلا به صورت انلاین متن رو میفرستین هیچ هزینه ای نداره سایت بسیار مفیدی هست حرم رو به صورت زنده ...

سلام من نتونستم بفرستم نشد ینی قسمن من ربات نیستم رو  می نوشتم اما باز هم نشد من اگه لیست اسم بدهم به اسم خودم  نامه ارسال میکنید

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
هه من به زبون خودم نوشتم   اون دعا رو ننوشتم.چیکار کنم

عزیزم خدا دانای نهان وآشکاره از نیت همه خبر داره  اولیای خدا هم به همه چیز اگاه اند همه ی زبان هارو میدونن 

چه بسا که ارزش نامه تون بیشتر هم باشه

هرچه از دل برآید ...

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

ان شاءالله درست بشه فقط لازمه که تیک من ربات نیستم رو بزنین

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2706