2737
2739

همسرم اعتقادداره که نباید خیلی به بچه رو داد☺مرد بسیارخوبیه..وبرای خودش عقاید خاصی داره..میگه به هیچ عنوان نباید لوسش کرد.باهاش با قاطعیت برخورد میکنه..میگه توهم اینجوری باش..یکی ازفامیلامون جوری دخترشو لوس میکنه(به خودش مربوطه ها)که کسی بگه بالای چشمش ابرو هست،قهرمیکنه.همسرم میگه بچه باید سوسول بارنیاد..هیشکی ازآینده خبرنداره..باید قوی باشه.لوس نشه.پسرم ۳سال ونیمشه..مثل ی مرد ۲۰ساله رفتارمیکنه باهاش😀شماها چجوری هستین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

نه قدیم نه جدید...روش صحیح...کتاب بخر رفتار با کودک سه ساله ، چهاار ساله...برای هر سنی هست هم پسر هم دختر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر دو روش

بنظرم اونجوری هم خیلی خشک باعث جدایی بچه از پدر مادر میشه

بیشتر سعی میکنم روش جدید رو انجام بدم مگر اینکه در جایی جواب نده 

راستش حس میکنم اونجوری بچه به یه سنی برسه نازو نوازش های پدر مادر دوستاش رو با تحکم خانواده ی خودش مقایسه میکنه و این باعث میشه که از خانوادش دور بشه

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
نه قدیم نه جدید...روش صحیح...کتاب بخر رفتار با کودک سه ساله ، چهاار ساله...برای هر سنی هست هم پسر هم ...

اسم کتاب خوب معرفی کنین لطفا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

بنظرم روش شوهرت درسته,ولی بخواد افراط بشه تو این قضیه بچه زده میشه,چون دیدم اطرافم,بچه باااااید بچگی کنه ..ولی نباید لوس باشه کلا باید با بچه با قاطعیت حرف زد و حد و مرز گزاشت برای کاراش

شوهر منم همینطوری رفتار میکنه با پسرم البته پسرمم مثل پدرش رفتار میکنه و من به هردوشون افتخار میکنم

در عین اینکه کودکیش رو میکنه 

الگو برداریم میکنه و من سعی میکنم بزارم هر جور دوست داره رفتار کنه 

اصلا لوس نیست

بدم میاد بچه های که همش به مادر یا پدرشون میچسبن

وای بدجور اعصاب خوزد کنن بچه های لوس

دختر جاریم اینقد لوسه هروقت میریم از سر و کول شوهرم بالا میره موهاشو میکشه رو گردنش سوار میشه کلا رو اعصابه میاد میشینه عموووووو تو برام تخمه بشکن دوساعت شوهرم براش تخمه میکشه این عین چی میخوره باز میگه عمووو بسه زن عمو حالا تو برام تخمه بشکن منم اعصابم بهم ریخت گفتم پاشو جمع کن باو من خودم برا خودم تخمه نمیشکنم باز رف چسبید ب شوهرم ک اون بشکنه براش کلا رو اعصابه.هیچ وقت بچمو اینجوری تربیت نمیکنم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

اگر صلاح رو در این ببینم که قاطعانه با بچم رفتار کنم و مثلا بهش نه بگم،اسمون و زمین هم بهم برسن امکان نداره زیر حرفم بزنم اما گاهی اوقات هم نرمش و ملاطفت در برابر بچه ها اونها رو اروم و مطیع در برابر خواسته های بعدیمون میکنه...

خلاصه تعادل تعادل تعادل...

نه همیشه بگیم نه و مخالف باشیم،نه همیشه هر جور خواسته بچه رو اجابت کنیم...حد وسط بهترین گزینه هست

من خودم معتقد به تنبیه ام اما بدنی نه😐🤨🤨

مثلا اگه کاریو اشتباه انجام داد با اینکه بارها تدکر دادمو بهش وقت دادم اگه تکرار کرد مثلا اسباب بازی که دوست داره اون روز دستش ندم یا اجازه دیدن کارتون نداشته باشه از این دست تنبیه ها اینجوری هم قدر داشتهاشو میدونه هم میفهمه که کار اشتباه و بد غلقی لج بازی  تاوان داره

اسم کتاب خوب معرفی کنین لطفا

کلید رفتار با کودک سه ساله

کلید رفتار با کودک چهار ساله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706