2733
2739
عنوان

به نظرتون بخوابیم یا زوده😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 37 پست
شانس اوردم ٢٤ ساعت اينجا نيستم وگرنه يه چيز ديگه ميگفتي😁🤔

اخه خودمم زیاد اینجا نیستم اگرم بیام ول نمیکنم فکر کردم اومدی تو گروه ما😁😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
نه خدایی باحالی دوست دارم😋😚😂

باحالی از خودته میوه مورد علاقه من😘😘😍

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه خودمم زیاد اینجا نیستم اگرم بیام ول نمیکنم فکر کردم اومدی تو گروه ما😁😂

من اكثرا تو همين تايما ميام ديگه تو روز نميام زياد

اعصابم نميكشه وايسم كل كل كنم اينجام كه دور از جونت پر ادم تو مخ😅

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
من اكثرا تو همين تايما ميام ديگه تو روز نميام زياد اعصابم نميكشه وايسم كل كل كنم اينجام كه دور ...

اخ گفتی یه دوتا کیشت کن میرن    

هروقت تاپیک زدی منو تگ کن بیام بخندم دلم واشه ننه😂

مگه من دلقکم ننه    

2740