2737
2734
عنوان

درمورد سرامیک کف پذیرایی نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 10930 بازدید | 44 پست
نظرت راجع به ابعادش چیه برا پذیرایی من 80بزرگه بی قواره میشه ؟ مثلا یه سرامیک 80زده دورش پارکت؟! پ ...

نه 

ی کادر به فاصله حدود نیم‌تا یک متر ( دقیق یادم نیست)دور سالن پارکت بود بقیه سرامیک

راستش رو بخای بقیه جزئیاتش هم یادم نیست

خیلی دقت نکردم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
کاشی اشپزخونه سفید کابینتم سفید من انقدر تو بازار گشتم سر در گمم نمیدونم گفتممات کرم بگیرم طرحسنگ گ ...

😕😕😕😕😕

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه  ی کادر به فاصله حدود نیم‌تا یک متر ( دقیق یادم نیست)دور سالن پارکت بود بقیه سرامیک راستش ...

به نظر خوشگله این سرامیکای ابر و بادی قشنگتر میشنیاطرح سنگ؟

ممنون وقت گذاشتی روشناجون ببخشید سوالام زیا شد

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
80در80براق سفید  وای مات من همش فکر میکنم کثیفه سرامیک😕باید برق بزنه خیلیم خوشگل تره

80 بزرگ نیست چون کوچیکه بد دیده نمیشه؟ دیدی جایی تو این متراژ کم خوب شده باشه؟

هر روز باید طی بکشم سفیدو؟ فکر کنم نتونم

ولی موافقم براق خوشگلتره 

راستی سر نیست براق در اینده نی نی روش راه بره سر نخوره!!!!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
80 بزرگ نیست چون کوچیکه بد دیده نمیشه؟ دیدی جایی تو این متراژ کم خوب شده باشه؟ هر روز باید طی بک ...

الان دیگه اکثرا سرامیکای بزرگ کار میکنن اخه فکر نکنم بد بشه

تو متراژ کوچیک ندیدم 

واسه ما سفید و براقه یه روز در میون طی میکشیم ولی بعد طی کشیدن خیلی خوشگل میشه 

سر بودنشم واسه ما زیااد سر نیست نهایت نی نی از این حورابای استپ گیر میپوشه😀

2740
الان دیگه اکثرا سرامیکای بزرگ کار میکنن اخه فکر نکنم بد بشه تو متراژ کوچیک ندیدم  واسه ما سفی ...

الهی همیشه جوراب بپوشه❤

ولی زیاده ها یهروز درمیون تازه مبلارم باید جا ب جا کنم😢 ولی خیلی شیک سفی😢با همه چی هم ست میشه

[QUOTE=86511067]ما تازه خونه درست کردیم کرمی ۶۰ دو ۶۰ ساده مات عالیه خیلی راضیم .براق سر هم هست [/QUOT

ساده منظورت ایناست که مثل ابرو بادِ کمرنگ و پررنگ ِ؟! تمیزیش میکنی مشخص میشه؟

در انتخاب کاشی و سرامیک , چیدمان  منزل و محل نصب اون موثره , به طور کلی در کاشی کاری منزل استفاده از کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگ و رنگ روشن یا ترکیبی بیشتر به چشم میاد, اما خوب سلیقه هر شخصی هم موثره. سرامیک بزرگ به دلیل یکدست بودن زیباتر به نظر میرسد و طریقه نصب اون هم راحت تره. میزان نور منزل هم در انتخاب سرامیک تاثیر داره,  اگر نور خانه کم باشد بهتر است حتما از کاشی کف روشن استفاده کنید.

اونایی ک میگن 80 در 80 به نظرتون زشت نمیشه ابعادش زیادی بزرگ نیست؟!؟! جایی دیدین قشنگ بشه اخه پذیرای ...

سلام دوست عزیز من امروز داشتم دنبال همین سوال می‌گشتم که دغدغه ی شما بوده  شما بالاخره چه سایزی سرامیک برای سالن پذیرایی انتخاب کردید راضی هستید ؟؟

2706