2733
2739

منم داشتم وای طبیعی زایمان کردم. اتفاقا دکترم موقع بخیه همورویید رو هم درست کرد

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه جوری .من 6 تا زده بیرون 

برای من سه تا بود که دکتر دو تاش رو برداشت. چرا گذاشتین انقدر زیادشده و درمان نکردین؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2740
تو بارداری زده بیرون 

اگر بیوستتون رو درمان میکردین اینطور نمیشد. حالا بازم با پزشکتون مشورت کنید

وای .من الانش نمیتونم زور بزنم چه برسه واسه طبیعی

واقعا خیلی بده ک دکتر ب هیچ وجه راضی ب سزارین نمیشه حتی اگه مشکلی هم نداشته باشه ادم بعضیا استانه تحمل دردشون خیلی کمه هرچند سزارینم دردای خودشو داره اما من از طبیعی خیلی وحشت دارم

منم داشتم وای طبیعی زایمان کردم. اتفاقا دکترم موقع بخیه همورویید رو هم درست کرد

چطوری برداشت؟؟

من دکترم موقع زایمان نمیاد چون بیمارستان دولتی میخوام برم میشه به دکترش بگم که درست کنه؟درست میکنه بعنی دکتر زنان؟

یا باید بری پیش جراح؟

من ه‍مورئیدم اندازه یه بند انگشت زده بیرون خیلی ناراحتم😭

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
2706