2733
2739
عنوان

عذاب وجدانی که من شش ماههدارم بالاخره تموم شد ولی پیرم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم هنوز ی سالش نشده آخه اول اردیبهشت تولدشه. 

خب مشکلی نداره عزیزم من بچم دوماهش نشده بود سرما خورد یکم پونه و نعنا دادم خوب شد عسل هم میدادم الان۱۳ماهشه

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
2740

من چندروز پیش بچمو که بیست ماهشه بردم وکتر بخاطر سرما دکتر واسش شربت آنتی بیوتیک داده بود بعد رفتیم داروخونه داروشو بگیرم اومدم خونه بهش دارو رو بدم روی شربته نوشته بود هر12ساعت یک پیمونه شک کردم آخه خیلی زیاده به اندازه 9سی سی میشه یک پیمونه رفتم سرچ کردم نوشته بود 2/5سی سی

خب مشکلی نداره عزیزم من بچم دوماهش نشده بود سرما خورد یکم پونه و نعنا دادم خوب شد عسل هم میدادم الان ...

مرسی گلم از راهنماییت. دکترم میبرم فقط چرک خشکن میدن. ی عالمه چرک خشک کن خورده طفلکم

مرسی گلم از راهنماییت. دکترم میبرم فقط چرک خشکن میدن. ی عالمه چرک خشک کن خورده طفلکم

باورکن چندتا گیاه ساده خیلی بعتراز چرک خشک کن های شیمیایی و پرعوارضه امتحان کن ببین چقدرخوبه

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
همش از ترس بود ولی کل داروخونه های شهرمون زنگ زدم وپرسیدم

ترس نگو بگو حماقت

تو فک کن یک درصدم مصمویت دارویی میگرفت سریع باید اقدام میکردی برای درمان نه اینکه وقت تلف کنی

حالا اشکال نداره خوبه چیزیش نشده 

دفعه بعد اینجوری دست دست نکن

چشمانم را 
2706