2752
2734

عزیزم بی بی چکت صد در صد نشون میده بارداری ،حتی اگ خیلییییییی کمرنگـ خط،بالا قرمز بشه یعنی بارداری و تازه اولشه 

برای من از شما خیلی کمرنگ تر بود ، شک کن بارداری😚😚😚😍😍😍😍😍

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امکانش هست که اینقدر زود نشون بده؟؟؟من پریود نامنظمم و تنبلی تخمدان دارم 5 ماهه اقدامم و قرص متفورمی ...

منم ۳ روز به پریود بی بی چکم مثبت شد 

بله بارداری عزیزم عصر برو آزمایش راحت شی از استرس

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عزیزم بی بی چکت صد در صد نشون میده بارداری ،حتی اگ خیلییییییی کمرنگـ خط،بالا قرمز بشه یعنی بارداری و ...

مرسی گلم اصلا باورم نمیشه.همش یه حسی بهم میگفت به این زودیا مامان نمیشم 

Biomedical Engineering
2731
اخه تاحالا بی بی چکام اینطوری نشده بود.الان باید دوباره امتحان کنم یا فردا صبح

مطمئن باش بارداری امکان نداره منفی باشه و دو تا خط نشون بده زیر ۲ دقیقه...منم اولین بار زدم شک کردم ۷ روز بعدش زدم بازم ۲ تا بود و باردار بودم

پسرم عشق من و بابایی منتظرتیم😍
مطمئن باش بارداری امکان نداره منفی باشه و دو تا خط نشون بده زیر ۲ دقیقه...منم اولین بار زدم شک کردم ...

انشالله که دامن همه منتظرا سبزشه برام دعا کنید آزمایشمم جوابش مثبت باشه

Biomedical Engineering
انشالله که دامن همه منتظرا سبزشه برام دعا کنید آزمایشمم جوابش مثبت باشه

انشالله هرکی بچه میخواد خدا بهش بده ولی تو صد در صد بارداری بهت تبریگ میگم بازم😚

پسرم عشق من و بابایی منتظرتیم😍
2706