2733
2734

سلام دوستان من سحر هستم و هفته 16 بارداریمه، 31 سالمه و اولین بارداریمو تجربه میکنم. من اهواز زندگی میکنم و دوست دارم خاطرات و تجربیات این نه ماه رو اینجا با هم شریک بشیم. دوستان بیایید با هم این دوره ی دوست داشتنی رو بگذرونیم 

اولین نظر رو خودم مینویسم. 

من قبل از عید که آزمایش خون غربالگریمو دادم دکترم گفت برای اطمینان آزمایش Cellfree هم انجام بده، هنوز جوابش نیومده و استرس دارم. انشالله که این مرحله بخیر بگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اولین نظر رو خودم مینویسم.  من قبل از عید که آزمایش خون غربالگریمو دادم دکترم گفت برای اطمینان ...

نگران نباش عزیزم ۹۸ درصد کسایی ک ازمایش سل فری دادن همه چی اوکیه..جنسیتم ک صدرصد بهت میگن با این آزمایش

🧡
2738

سلام منم رویا هستم. 23سالمه دوماه نیممه و بارداری اوله خیلی استرس دارم و دور از  خونوادم هستم. ولی شوهرم خیلی بهم میرسه 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
نگران نباش عزیزم ۹۸ درصد کسایی ک ازمایش سل فری دادن همه چی اوکیه..جنسیتم ک صدرصد بهت میگن با این آزم ...

انشالله، راستشو بخایین خودم هیجان دارم که بدونم جنسیت نی نیم چیه

2706