2737
2734

پسرم ۳سال و۱۰ماهه هست..جمله بندی بلند نمیتونه بگه..کوتاه هارومیگه فقط..مثلا وسایل بخریم.بریم شهربازی..خسته شدم و..مفهوم همه چی رو میدونه تقریبا..اسم اشیا غذاها لباس و..رومیدونه..رنگهارو بلده تا ۲۰میشماره..۵ماه پیش بردمش گفتاردرمان..گفت تا ۴سالگیش صبرکن..۳ماه دیگه ۴سالش میشه..بهترشده ولی کامل نشده..بقیه مراحل تکمیلش عالی بود..۱۱ماهگی راه افتاد..زود دندون دراورد..قد ووزنشم عالیه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

یه نفرو میشناسم که پسر اولش همینجوری بود دومی هم همینجوری بود و هیچ مشکلی نداشتن فقط خانوادگی دیر به حرف میان.

ولی یه نفرم میشناسم که دیر حرف زدنش ارثی نبود و کاملا اون بچه مشکل حرف زدن داشت.

به هر حال گفتار درمانی ببری تشخیص میده که مشکل داره یا طبیعی هستش. شاید کلا مدلش اینجوریه.

نگران نباش اگرم مشکلی باشه با گفتار درمانی حل میشه

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب نظرمنکه طبیعیه نگران نباش بچه هافرق دارن باهم بچه منم اینجوری بود

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
یه نفرو میشناسم که پسر اولش همینجوری بود دومی هم همینجوری بود و هیچ مشکلی نداشتن فقط خانوادگی دیر به ...

بردمش گفتاردرمانی..گفت نیازی نمیبینم خوب میشه ولی من استرس دارم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من خودم مهد کار میکردم یه عالمه بچه دیدم که مشکل تکلم داشتن و واقعا با گفتار درمانی تغییر چشم گیری کردن الان بی نظیر شدن ببینیشون تعجب میکنی که چقدر تغییر کردن

ب نظرمنکه طبیعیه نگران نباش بچه هافرق دارن باهم بچه منم اینجوری بود

همسن پسرمن چجوری حرف میزد؟

2738

حس میکنم سنگین حرف میزنه..مثل بعضی بچه ها سبک نبود حرف زدنش

بردمش گفتاردرمانی..گفت نیازی نمیبینم خوب میشه ولی من استرس دارم

خوب وقتی گفتن مشکلی نیست پی از اون دسته از بچه هاست که کلا مدلش اینجوریه که یکم دیرتر حرف میزنه.

نگران نباش ولی پیگیری کن

پسر منم ۲۰ ماهشه، دارم میبرم گفتار درمانی، کلماتی رو میگه ولی خیلی کم، گفتند طبیعیه ولی برلی احتیاط باهاش کار کنیم بهتره، فعلا تمریناتی دادن که انجام بدم، خیلی دلم میخواد باهام حرف بزنه  

یه نفرو میشناسم که پسر اولش همینجوری بود دومی هم همینجوری بود و هیچ مشکلی نداشتن فقط خانوادگی دیر به ...

اونی که مشکل داشت الان بهتره؟

استارتر جان پسر منم 3 سالشه 

جمله بندی نمیکنه دو کلمه ای میگه 

مثلا برو کنار...بیا اینحا...آب بده 

ولی جمله بتدی نه 

بنظرم به خودت و بچه استرس نده 

من میخوام بزارمش مهد ساعتی مثلا دو ساعت در روز با بچه ها باشه خیلی بهتر میشه

من خودم مهد کار میکردم یه عالمه بچه دیدم که مشکل تکلم داشتن و واقعا با گفتار درمانی تغییر چشم گیری ک ...

چجوری بودن؟نمیتونستن ی چیزی رو تعریف یا توضیح بدن.درسته؟

همسن پسرمن چجوری حرف میزد؟

اونم فقط کلمه میگفت و فقط چندتاجمله کوتاه میتونست بگه خودش خوب شدالان ۶ سالشه مثله بلبله .دندونشم ۶ماهگی دراورد یه سالگی هم راه افتاد 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2706