2733
2739
عنوان

قطره اهن سیدرال عالیه😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 59066 بازدید | 43 پست

اون دوستمون درست میگه استارتر فایده نداره.

ب جاش شیره انگور یا آب سیب و عدس بده سرشار از اهنه.اگه هم یکسال و رد کرده اسفناج بده کافیه یک ماه پافشاری کنی رو اسفناج بعدش ازمایش ببر ببین چقد راحت کم خونیش از بین رفته

قطره های اهن جز سیاه و پوسیده کردن دندونای بچه ها هیچ فایده ای ندارن

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی😢😢😢وای ن من کلی ذوق کردم ک پسرم اینو خورد اصن نمیخوره هیچ دارویی و اصن غذام نمیخوره با بدبختی ...

منم درگیرم هرچی میدم‌طفلک بالا میاره تینبار این دکتره گفت ایرانی بخر ۵ قطره صبح ۵ قطره ظهر ۵ قطره عصر با ۵ قطره آب قاطی کن بده بخوره اینکارو کردم خدارو سکر بالا نیاورد 

اون دوستمون درست میگه استارتر فایده نداره. ب جاش شیره انگور یا آب سیب و عدس بده سرشار از اهنه.اگه ه ...

واقعن ....اخه بچه من خیلی بدغذاس ب شدت کم خونه  چیزی نمیخوره

ولی خب اگ هم بی تاثیر بود چرا پس تولید میکنن😔

2731
منم درگیرم هرچی میدم‌طفلک بالا میاره تینبار این دکتره گفت ایرانی بخر ۵ قطره صبح ۵ قطره ظهر ۵ قطره عص ...

ایرانی ک دندونا سیاه میکنه...

باید با دکترش مشورت کنم ببینم اون چی میگه

2740
واقعن ....اخه بچه من خیلی بدغذاس ب شدت کم خونه  چیزی نمیخوره ولی خب اگ هم بی تاثیر بود چرا پس ...

اون دوستمون گفتن ک باید دوتاشو باهم مصرف کنی یعنی دوبرابر تا تاثیر بزاره

عزیزم اب سیب بگیر براش خییییلی اهنشو تامین میکنه

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
ن میگن ک سیاه نمیکنه

منظورم ایرانیه من دختر هنوز دندون در نیاورده من به دکترش گفتم سیاه میکنن این ایرانیا گفت بعد هر بار مسواک انگشتی بزن خوب حالا تا دخترم دندون در بیاره ببینم چی میشه ولی باز خارجیا همچین بی تاثیرم نیست عزیزم نگران نباش

ممنونم عزیزم از راهنماییت حتمن امتحان میکنم

خواهش میکنم.عزیزم شیره انگور و هم اندازه یه قاشق میتونی بریزی تو آب بدی بهش.عدس هم تو سوپش یا برنجش همین خاصیت و داره.ولی اب سیب خیلی راحته و بچه ها دوس دارن اب میوه.حتما طبیعی خودت ابشو بگیر

2706