2752
2734
عنوان

التماس كمك یه جوان

286 بازدید | 31 پست

دوستان عزیز ازتون خواهشمندم لطفاً بیاین باهم به سلامتی داداشم و رهایی از سحر و جادو و طلسم آیة الكرسی بخونیم. ازتون خواهش میكنم استدعا میكنم لطفاً كمكم كنین داداشم از دعا و طلسم و سحر جادو خلاص شه. التماس دعا.

اسم داداشم ( محمدامین زاییده خدیجه) بعد از آیة الكرسی اسمش و اسم مامانم رو حتماً بگین.

متشكرم

خداوندا سپاسگذارم .      

«اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ.

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

هر كسی خوند كامنت بزاره 

جزاكم الله خیر دوستان

خداوندا سپاسگذارم .      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا میدونی؟شما با این افکارتو ایشون رو وارد این چیزا میکنید...اگر کسی به این موارد فکر کنه قطعا واردش میشه...فکرتون رو مثبت کنید

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2731

من خوندم انشالا مشکلشون حل بشه

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
از کجا میدونی؟شما با این افکارتو ایشون رو وارد این چیزا میکنید...اگر کسی به این موارد فکر کنه قطعا و ...

خداروشكر مثبت تفكر هستیم منتها از انسان دوستان التماس خوندن آیة الكرسی دارم. به نیت شفای داداشم

خداوندا سپاسگذارم .