2737
2739

رفتارای خانومانه منظورمه.طوریکه هر کسی حد خودشو بفهمه و هر شوخی ای نکنه باهات

من دقبقا برعکس اینم و هر کس هر چیزی دلش میخواد بهم میگه منم نمیتونم برخوردی کنم که دیگه تکرار نکنن حرفشونو

واقعا دلم میخواد بهم احترام بزارن :(

ولی کلا چجور خانومایی محجوب و باکلاس و شیکن به نظرتون؟

من اعتراف میکنم اصلا با کلاس و شیک نیستم 

خیلی خاکیم 😐😂😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احترام مون دست خودمون ....  با دیگران شوخی نکنیم  ،  وارد  بحث شون نشیم  و تا وقتی ازمون نظر نخواستن ، نظر کارشناسی ندیم .. اغلب شنونده باشیم ...

در عین احترام  ب دیگران ؛ حواس مون ب صمیمی نشدن مون هم باشه ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
من اعتراف میکنم اصلا با کلاس و شیک نیستم  خیلی خاکیم 😐😂😂😂😂

منم خیلی خاکیم ولی خسته شدم ازین اوضاع:/ دوست دارم یکم خشک و جدی بشم تا یچیز خنده دار میشنوم نیشم تا بنا گوش باز نشه-ـ-

2738
منم خیلی خاکیم ولی خسته شدم ازین اوضاع:/ دوست دارم یکم خشک و جدی بشم تا یچیز خنده دار میشنوم نیشم تا ...

😂😂😂😂😂

منم یه مدت درگیرش بودم نشد ولی😂😂😂

کلا نیشم تا بنا گوشم هست😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

وقتی طرف باهام صحبت میکنه البته جنس مذکر اون هر هر ولی من لبخند 

یا اینکه از فعل و فاعلای جمع استفاده میکنم مثل شما...بفرمایید..ایشون

طرفم میبینه بهش احترام میذارم اونم مجبور میشه مثه من رفتار کنه 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .