2737
2734
عنوان

میخوام از ماه بعد واسه بارداری اقدام کنم کدوم کار درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 28 پست
منظورش اینه تو اقدام بیخیال باش استرس سمه و جواب نمییگری تو نزدیکی هم فقط ب لذتش فکرکن

آهان.منکه دخمل میخوام میگن نباید خیالت راحت باشه...خیال راحت بچه پسرمیش😂😚

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
خیال راحتی بابت کیست؟ میترسم کوچیک شده باشه بعد بزارم ماه دیگه اقدام کنم بزرگ بشه. دیروزم مطب دکتر ...

دختر یا پسر بودن بچه مهم نیست مهم سلامتی بچه هست باید تحت درمان یه دکتر قرار بگیری که کامل شرایطت رو بدونه تا با توجه به وضعیت کیستت خودش بهت بگه که چه موقع اقدام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نیت دختره،رژیم یا کار خاصی کردی دخمل شد؟

ن عزیزم فعلا زوده... از بچگی‌ عاشق دخترم و دوتاخواهر دارم ک میمیرم براشون ن هیچ‌رژیمی نگرفتم فقط تو اب و سرکه مینشستم ک میگن روز نزدیک نشینید اسپرمارو ضعیف میکنه چ بدونم

ببخشید تو رابطمون ارضا نمیشدم و لبنیات زیاد میخوردم و فردای پاکیم اقدام میکردیم یه روز درمیون تاببینم خدا چی میخواد 

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
آهان.منکه دخمل میخوام میگن نباید خیالت راحت باشه...خیال راحت بچه پسرمیش😂😚

خخخخ ن بابا اصلا ب این چیزا فکرنکن من ۳ ماه تموم تو سرکه نشستم هی اینکارو کن اونکارو کن ک دیگ بیخیال شدم 

2731

شما ممکنه اصلا روز تخمک گذاریت باردار شی هرکاریم کنی حتی رژیمم بگیری ب خدا بسپار همه رو 

ممکنه روزای عادی بدنت لقاح تشکیل نده و روز تخم گذاریت جواب بگیری پس بعد پاکیت هر یه روز درمیون اقدام کن نگه ندار فقط روز تخمک گذاری یا قبل و بعدش

عزیزم  آنقدر بچه دار شدن سخت شده که ما فقط منتظریم باردار بشیم کدوم ماهش شدن و دختر پسرش فرقی ن ...

الان ک میگن دیگه نازایی نیست واینا سخت شده؟

من تاحالا اقدام نداشتم 

یکی بهم میگه بزار دیگه یه وقت نمیشی میگم اوو انقده علم پیشرفت کرده ک دیگه همه بچه دار میشن

2740
الان ک میگن دیگه نازایی نیست واینا سخت شده؟ من تاحالا اقدام نداشتم  یکی بهم میگه بزار دیگه یه ...

اون که آره من 5سال جلوگیری کردم 3ماه اقدامم تو این 3ماه بیشتر از 3سال برام گذشته همه ازمایش هام سالم میخوام برم عکس رنگی بندازم زودتر بلکه جواب بگیرم نمیتونم صبر کنم تا 1سال ببینم طبیعی میشه یا نه کاش زودتر اقدام میکردم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
اون که آره من 5سال جلوگیری کردم 3ماه اقدامم تو این 3ماه بیشتر از 3سال برام گذشته همه ازمایش هام سالم ...

ایشالا زود باردار میشی 

منم تو پنج ساله ک ازدواج کردم

همیشه فک میکردم با بار اول اقدام ادم باردار میشه☹️😢

اینجا فهمیدم ک اینجوری نیست

سلام ببخشید استار تر جون مگه کیست تو بارداری تاثیر داره؟منم 7ماه پیش رفتم سونو گفتن کیست تخمدان داری ...

سلام عزیزم

ببخشید من کاری پیش اومد رفتم.

کیست اگه بزرگ باشه خطرناکه بارداری باهاش.دکترم دیروز میگفت واسه شما بالای8سانت بود اقدام نکن

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
سونو برای تعیین جنسیت و کی باید رفت؟مثلا من ماه دیگه بخوام اقدام کنم کی برم سونو بدم؟

همون ماه که میخوای اقدام کنی اگه اشتباه نکنم وقتی پاک شدی میری تا روز تخمکگذاریتو بهت بگه.

شما ممکنه اصلا روز تخمک گذاریت باردار شی هرکاریم کنی حتی رژیمم بگیری ب خدا بسپار همه رو  ممکنه ...

بله درسته.

ممنون از راهنماییت.

همون ماه که میخوای اقدام کنی اگه اشتباه نکنم وقتی پاک شدی میری تا روز تخمکگذاریتو بهت بگه.

ممنون 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤