2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بهش میگفتم وقتایی که پسرت ازارم میداد یا گندی میزد میگفتی هیچ جا نگو آبروشو حفظ کن کنارش باش من حمایتت میکنم الان کجایی پسرت با احساساتم بازی کرد بهم خیانت کرد تو داری ازش دفاع میکنی خدا ازتون نگذره😭😭😭😭

مامان کاش زبونتو نگه میداشتی و با یه تلفن زندگیِ من و پسرتو به آتیش نمیکشیدی😭😭😭😭😭😭😭

فاضلابِ سرویس بهداشتیِ خونتون خراب بود به داداشت مربوط بود که لوله کشیِ ساختمونو تِر زده بود نه به خانوادهء من که در غیابِ من و پسرت زنگ زدی و اونارو واردِ زندگیِ خصوصیِ من کردی و گند زدی به کلِ زندگی و آیندم

خدا ازت نگذره الهی

آنکس که اسب داشت ؛ غبارش فرو نشست ، گَردِ سُمِ خرانِ شما نیز بگذرد...

انشاالله یه عروسی گیرت بیاد انتقامه منو ازت بگیره تا اینقدر حسرت عروسایه بقیه رو نخوری کجا برات کم گذاشتم بی انصاف مثل خر که کارهاتو کردم و میکنم جوابتم که نمیدم دیگه چی از جونم میخوای  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
میگفتم خعلببییییی عقده ای و حقیری

دلمم میخواد بهش بگم انشالا هر جور با من رفتار میکنی مادرشوهر دخترات همونجور باشن نه یه ذره کمتر نه بیشتر. دلمم میخواد همه با خودش همونجوری رفتار کنن نه کمتر نه بیشتر دقیقا عین خودش. خدا نبخشتش الهی

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706