2733
2739

خواهرم یکیو میخاد البته مطلقس خواهرم و اقا دوتا بچه داره 

حالا موضوع با خانواده مطرح کرده و همه گفتن شماره خانم بده ازش تحقیق کنیم 

ولی خواهرم میگه نه اون بهم تهمت میزنه که من باعث شدم طلاق بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای منو از پربازدید ها میشنوید

سلام ایرانی

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2728

مرده اگه خوب بود زنشو طلاق نمیداد.. بیاد با خواهرت .خواهرت مشکوکه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
مرده اگه خوب بود زنشو طلاق نمیداد.. بیاد با خواهرت .خواهرت مشکوکه

هر کی طلاق بگیره مگ بد هس؟؟؟

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2738
با خواهرت صحبت کن و ملایم ازش بخواه همه چی رو توضیح بده . تا آخر گوش بده و قضاوت هم نکن . شما از جر ...

ببین حرفاش تناقض داره قبلا همکار بودن انگار خانم این اقا هم همکار بوده با خواهرم چون خواهرم  هی میگه اون منو میشناس تهمت بهم میزنه

حالا گیریم که خواهرت مقصر بوده الان کاراگاه بازیای شما چه نتیجه ای داره اگرم خواهرت باعث شده باشه لیاقتش همون مرد خائن هست که یروزم به خواهرت خیانت میکنه اگرم نه که خوشبخت میشه

هر کی طلاق بگیره مگ بد هس؟؟؟

اگه مردی یا زنی بخاطر کس دیگه طلاق بگیره اره ‌ مشکل داره.. من نگفتم همه . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

خانم ها سوال منم ج بدید لطفا واسه کم کاری تیرویید نوزاد دخترم تیرویید سه روزگیش ۶ بود گفتن مشکوکه رفتم آز داد دوباره شد ۱.۹. بعد ۲۹ روزگیشم بردم ازش وریدی گرفتم شد ۴.۵ دکتر گفت مشکلی نداره ولی من میترسم شما هم بگید خوبه یا دوباره ببرم ازمایشش بدم 

2706