2737
2739
عنوان

توروخدا بیاید بگید حق با کیه به نظرتون!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 44 پست

قانونا و شرعا مادرت میتونه سهمش و بفروشه و هیچ دینی نسبت به مادرش نداره اما اخلاقیات اجازه نمیده به هر حال مادرش این همه زحمتش و کشیده حالا به پیری رسیده چه اشکالی داره چند صباحی مادرش از ارثیه بچه هاش استفاده کنه میفهمی چی میگم مادرت میخواد مثل هر بچه دیگه یه کار گوچیک برای مامانش انجام بده اگر طلب ارث کنه شرمنده میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با وجود مادربزرگتون این کار اصلا درست نیس چ صبا خونه ک فروش رف بقیه خواهر برادرا هم بگن ماهم سهممون رو میخایم تکلیف اون پیرزن چی میشه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

یه کاری بکنین که اگر دوفردای دیگه با خودتون همون کارو کردن راضی باشین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2731

شرمنده اينو ميگم هي ميگن مردا قبل مرگ خونرو به اسم زنشون بزنن برا اينروزاست چون تا بچه ها به مشكل برميخورن ياد خونه ميفتن بچه ها هم نباشن چشم عروس و دوماد دنبالشه

اصلا كار درستي نيست يا قرض بگيريد يا وأم يا بيخيال شيد كلا

شرمنده اينو ميگم هي ميگن مردا قبل مرگ خونرو به اسم زنشون بزنن برا اينروزاست چون تا بچه ها به مشكل بر ...

بد نیست وضع مادربزرگم میشه یه خونه خرید براش

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته
واقعا که!!!! اون زن بیچاره هنوز زندس دارین برای اموالش نقشه میکشین. ببین خوشت میاد یکی تورو از خونت ...

اواره نمیشه میتونن یه خونه دیگه براش بخرن!!

خودت بزار جای مادرت دوست داری مادرت اواره بسه؟؟ پدر بزرگ من هم وصیت که کرده بود خونه اصلی داده به ...

اواره نمیشه بابا یه خونه دیگه میشه براش خرید

2740
بی انصافیه ب نظرم،مادربزرگتون الان فقط اون خونه رو داره  بی انصافیه شما بخواین بخاطر خرید خونت ...

فقط اون خونه رو نداره کلی پول تو بانک داره بعد با سهم اون خونه به این بزرگی میشه یه خونه دیگه خرید براش

با وجود مادربزرگتون این کار اصلا درست نیس چ صبا خونه ک فروش رف بقیه خواهر برادرا هم بگن ماهم سهممون ...

مادر بزرگم پول زیادی تو بانک داره و با پول خونه میشه یه خونه کوچیکتر حتی خرید براش این خونه خیلی بزرگه

عزیزم از ی خونه بزرگ بره خونه کوجیک اوارگی برای ی پیرزن که مهمون داره کلی از عمرش تو خونه بزرگ بوده

حق با شماست

پس بگید چطوری بابامو راضی کنم از خر شیطون بیاد پایین

اخی.  شما راضی میشی مامانت از خونه ی همسرش ک خاطره داره بره جای دیگه ک تو پول نصیبت شه؟ یا را ...

پس بگو چطور بابامو راضی کنم بیخیال بشه!!

2706