2733
2734
عنوان

لاغری با دستگاه به روش کول تک

34257 بازدید | 49 پست

دوستان کسی با دستگاه کول تک کار انجام داده؟اگه کسی هست لطفا راهنمایی کنین من تعریف ازش شنیدم تو لاغری موضعی و غیر تهاجمی خیلیییی موثره 

شما از دستگاه كول تك استفاده كرديد؟

ممنون ميشم جواب بديد

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله من ۵ هفته پیش انجام دادم پهلو و بغل پا رو

نتيجه اي داشته توي اين ٥هفته؟

منم امروز شكمم رو كلينيك ايرانيان انجام دادم

شما كجا انجام داديد؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
نتيجه اي داشته توي اين ٥هفته؟ منم امروز شكمم رو كلينيك ايرانيان انجام دادم شما كجا انجام داديد؟

آره خیلی زیاااد کاملا ناحیه بغل پا و پهلوم کوچک شده

منم کلینیک ایرانیان شعبه سعادت آباد انجام دادم

عزیزم منم ایرانیان وقت مشاوره گرفتم برم گفتن ۳ جلسه هست شما نتیجه ای دیدید؟؟؟

بله من خیلی برام مثبت بود در کنارش اگه رژیمتون هم رعایت کنین نتیجه بیشتری میبینین البته میگن ۳ جلسه ولی من واسه پهلوم همون یک جلسه کافی بود دیگه نمیزنم الان رفتم رو شکمم ۲ هفته اس که زدم  ترجیح میدم ۲ یا ۳ جلسه رو روی شکمم انجام بدم که کامل تخت بشه،اگه همزمان رو شکم و پهلو برین با نتیجه قابل توجه تری روبه رو میشین البته بازم به سایز و وزن هرکسی جدا بستگی داره

2740
آره خیلی زیاااد کاملا ناحیه بغل پا و پهلوم کوچک شده منم کلینیک ایرانیان شعبه سعادت آباد انجام دادم

منم شعبه سعادت اباد ميرم فعلا يك جلسه شكم رفتم

بله من خیلی برام مثبت بود در کنارش اگه رژیمتون هم رعایت کنین نتیجه بیشتری میبینین البته میگن ۳ ...

من برای شکم پهلو بغل ران میخوام و میخواستم هر جلسه برای یکیش برم ولی دیدم شما گفتین شکم پهلو رو با هم انجام بدیم بهتره میشه بگید چرا؟

عزیزم نتیجه اش چطور بود؟ هزینه اش چقدر شد؟

براي من كه متاسفانه نتيجه اي نداشت شايد بايد دو جلسه بعدش هم رفت تا نتيجه بده

ولي من ديگه تصميم گرفتم ليپوماتيك كنم و ديگه نميرم

براي من كه متاسفانه نتيجه اي نداشت شايد بايد دو جلسه بعدش هم رفت تا نتيجه بده ولي من ديگه تصميم گرف ...

عزیزم میشه بپرسم قد و وزنتون چقدر بوده؟ چون شنیدم رو کسایی که BMIبالا دارن جواب نمیده

عزیزم میشه بپرسم قد و وزنتون چقدر بوده؟ چون شنیدم رو کسایی که BMIبالا دارن جواب نمیده

من قدم ١٦٧و وزنم بين ٦٤و٦٥هست من فقط شكم دارم اونم بعد زايمان اينطوري شدم

حالا فكر نكن شكم بزرگي هم هست چون سايزم ٤٠هست 

2706