2737
2734

عین بچه های دو ساله رفتار میکنن. فقط لجبازی و میخوان حرص آدمو دربیارن

مثلا مادرشوهرم همیشه میگفت نیکان شبیه خودته (پسرم) ولی الان که از دستم ناراحته بهش میگه وااای تو چقدر شبیه سعیدی(شوهرم) سعید مامانی تو🤣🤣🤣 منم تو دلم فقط میخندم میگم خدا شفاتون بده

یا پدرشوهرم بچمو بغل میکنه میگه مامانش کو مامانش بیااا بگیرش بعد میبینم مادرشوهرم و میگه😑😑😑

یا مثلا بچمو میندازه بالا میگم نندازین میترسه خودشم میگه نگاه میترسه دل نداره ولی بازم میندازه بالا

خدایا من چند سال دیگه باید اینا رو تحمل کنم؟ 

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جمله آخرت خیلی زشت بود

دقت کنی شما جدید وارد خانواده ی اونا شدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عموما خانواده ی شوهر همیشه درسن ۲ سالگی اند .

این خواهر شوهر من تازه معلمه خیر سرش و فرهیخته است ولی مثل بچه دوساله هاست رفتارش .شعورش صفره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

عزیزم پدرشوهرمنم به دخترم اب نارنج میداد این خوشش میومد از حرکت دخترم چون ترش بود میکفت خوشم میاد به مادرشوهرم گفت دلیل نمیشه بخاطرخنده خودشون معده دخترم بسوزه بعدامعده دردبگیره

هستیه من اونیه که قلبمو باهاش تقسیم کردم دخترم هستی من 
2740

ما هم دیروز رفتیم کلی متلک بارمون کردن برگشتیم☹☹☹ مادر شوهرم دو روز بیمارستان بستری بوده خودش دو تا دختر داره بعد انتظار داشتن من با بچه کوچیک برم واسه اونا شام و ناهار بپزم 

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑