2737
2739
عنوان

مامانا و دوستان مطلع از الرژی خواهش میکنم کمکم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 62 پست
یعنی سیب درختی هم نمیتونه بخوره.منم پسرم الرژی شدید و رفلامس شدید داشت.مثل شما روزهای خیلی سختی گذرو ...

ممنون عزیزم سیب پخته رو امتحان نکردم.ولی خامش رو الرژی داره.با پروتئینش واکنش میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من اصلا آزمایش آلرژی ندادم چون واکنشهای تقاطعی زیاد داره و چندتا بچه رو دیدم جواب همشون یکسان ب ...

راست میگی عزیزم شایدم باید اینقدر بهش بدم تا بالاخره معدش عادت کنا.ولی یه چیزایی رو واقعا شدید واکنش میده مثل تخم مرغ.

2731
یکی تو سایت میگفت به رو بجوشون و آبش رو بده بچه واسه رفلاکس خوبه  برو سراغ طب سنتی  میگن ...

به رو امتحان نکردم.ترش مزه هست براش بدنیست یعنی چون رفلاکسم داره؟طب سنتی رو باید حتما امتحان کنم.چون از داروهای شیمیایی هیچ نتیجه ایی نگرفتم واقعا

استارتر اگر تهران هستید دختر گلتون رو پیش دکتر مقدادی ببرید تا براش آزمایش دقیق آلرژی بنویسه. آزمایش ...

ممنون عزیزم.بله ازمایش خون و ازمایش پوستی تاخیری که ۴۸ساعت به کمرش چسبوندن و لحظه ایی داد.مثلا الرژی به بادام پشتش رو زخم کرده بود اینقدر شدید بود

راست میگی عزیزم شایدم باید اینقدر بهش بدم تا بالاخره معدش عادت کنا.ولی یه چیزایی رو واقعا شدید واکنش ...

از مقدار خیلی خیلی کم باید شروع کنید و از مپاد غذایی که واکنش کمتری بهشون نشون میده.بعنوان نمونه براتون بگم پسر من به عدس الرژی داشت یادمه بار اولی که میخواستم به عدس عادتش بدم 5 تا دونه عدس به سوپش اضافه کردم و واکنش نشون داد و استفراغ کرد واسه همین از دو تا دونه عدس شروع کردم تا دو هفته روزی دو تا دونه عدس پخته به سوپش اضاف میکردم بعدش اون دو تا شد 4 تا بعدش 6 تا و .......تا وقتی رسید به هفتاد تا تونستم از اون بعد هر چقدر نی خوام بهش عدس بدم.

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2738
به رو امتحان نکردم.ترش مزه هست براش بدنیست یعنی چون رفلاکسم داره؟طب سنتی رو باید حتما امتحان کنم.چون ...

اگه به سیب درختی الرژی داره احتمال زیاد به به هم واکنش نشون میده

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
به رو امتحان نکردم.ترش مزه هست براش بدنیست یعنی چون رفلاکسم داره؟طب سنتی رو باید حتما امتحان کنم.چون ...

نه چه اشکالی داره با انرژی مثبت واسش درست کن و مطمئن باش خوب میشه 

راستی شیر شتر هم درمان آلرژیه من دکتر گفته باید به دخترم به جای شیر پاستوریزه شیر شتر بدم 

یکم گرونه و سخت گیر میاد اما اگه یه مدت بتونی بدی بهش خیلی خوبه

نه گلم من اصفهانم دکتر صانعیان هستش اونم فوق تخصص گوارشه ولی زیاد بارش نیست.

چه جالب منم اصفهانم.بهترین دکتر واسه فرزندتون خودتون هستید.و اینکه الرژی درمانی نداره و باید صبور باشید تا دوره ش طی بشه.رفلاکس هم تا زمانی که الرژی هست همچنان باقی میمونه و دارو ها میتونن کمی کنترلش کنن.من پسرم الان سه سال و هشت ماهشه هنوزم کم و بیش با الرژی و رفلاکس دست و پنجه نرم میکنه.یه چیز خیلی مهم مراقب دندونهای بچتون باشید هر بار که غذا ها رو بر می گردونه حتما بهش اب بدید چون اسید معده به مرور دندونهاش رو میشوره و یه رو میرسه مبینید کل دندونهاش خرابه مثل پسر من

2706