2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهسان سوره حشر از کی شروع مشه بعد تا چهل شب باید بخونم
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
مهسانه به دکترت بگو شاید یه دارو دیگه جایگزین کنه یا شرکتی که سازنده باشه را عوض کنه بگه از کدوم شرکت را بخری یا حتی کشور سازنده هم تاثیر داره عوارض متفورمین حالت تهوع هست من یه بار فقط یه دونه خوردم با تشخیص اشتباه یه دکتر و دیگه هم نخوردم سعی کن با معده پر بخوری
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
اره عسل راحت تر از ی چشم به هم زدن
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
سلام عزیزم اسم من برا نماز امام حسن بذار فقط زمانش بهم بگو ممنون برا نیتم ازدواج خواهرم و باردار شدن خودم هستش عزیزم خیلیییییییی محتاج دعا بد جاییییییییی گیر کردم ازتون میخوام که تو دعاهایتان منو فراموش نکنیم ایشالا که همه حاجت روا بشین
آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید خیر و خوشی به ظاهر جمالم عیان میگردد
ایشالا شما هم حاجت روا شی پریسا جون
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
باشه گلی جان بچه ها ختم حشر از فردا تا 41 روز
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
مهسانه تکمیل شد؟
تکمیل میشه انشالله اره اگه نشه خودم میخونم
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
2706