2733
2734
عنوان

تو گوشی شوهرم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من بهترین لباسارو می پوشم عطر میزنم هرشب حمومم البته گاهی وقتا هم معمولی جلوش ظاهر میشم که وقتایی که میرسم به خودم به چشمش بیاد...پایه خیلی چیزاشم هستم عین دوست دختر دوست پسریم بیشتر تا زن و شوهر...اما بازم میبینم توو اینستا پیج این بازیگرای پورنو میره چک میکنه یبار ازش دلیلشو خواستم و ازش خواستم اگه ایرادی دارم بهم بگه...برگشت گفت بخدا اینجوری نیس عادت مجردیمه... والا منم کلی عادت بد مجردی داشتم اما کنار گذاشتم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

من گفتم‌شروع کرد پنهونی دور از چشمم میبینه بااینکه میدونم ولی چکار میتونی بکنی بهش هم‌گفتم میگه همینجوری واسه سرگرمی بش گفتم من کمی گذاشتم گفت نه اصلا راض ام ولی بازم من خیالم راحت نشد ولی بیخیال شدم

تیکر تولدمه😍😍
2738

ن ب روش نیار عزیزم 

ولی مثلا ی شب بهش بگو میایی فیلم خاک برسری ببینیم 

ببین چی میگه 

اگه مشتاق باشه میگه آره و میاره نشونت میده ک اون موقع بهش بگو ی دستی زدی بهش و اهل فیلم دیدن نیستی و ناراحت میشی نگا کنه 

این فیلما واقعا اعتیاد اوره و دیدنش خوب نیست چون همسرتون در رابطه از شما توقع انجام کارهایی رو داره ...

ماهم اگه نگاه کنیم توقعمون از مردا میره بالا؟

منم یه مشگل تو رابطه با نامزدم دارم.ک کلا اهل عشق بازی نیس تو رابطه.احساس میکنم له میشم کلا

می دانم که روزهای خوبی در راه است
والا من بهترین لباسارو می پوشم عطر میزنم هرشب حمومم البته گاهی وقتا هم معمولی جلوش ظاهر میشم که وقتا ...

منم هیچ وقت کم نذاشتم حتی بعضی وقتا سرما خوردم یا مریضم ولی بازم ی جور راضیش میکنم 

ماهم اگه نگاه کنیم توقعمون از مردا میره بالا؟ منم یه مشگل تو رابطه با نامزدم دارم.ک کلا اهل عشق ...

منم شوهرم اوایل زیاد اهلش نبود ولی اینقدر موقع رابطه همه کاری کردم اونم انگار پرده خجالتش ریخت جفتی بی حیا شدیم...از نظر من اینجوری موقع ها باید بی حیا بودو خجالت نکشید 

منم هیچ وقت کم نذاشتم حتی بعضی وقتا سرما خوردم یا مریضم ولی بازم ی جور راضیش میکنم 

عین من...یادمه تازه یه هفته از سقطم می گذشت دکتر گفت واسه اینکه عفونت نگیری کم کم تا بیست روز رابطه دخول کامل نداشته باشید اما بازم سر یه هفته رفتم سمتش