2737
2734

سلام خانوما من چهار ماه پیش حاملگی خارج از رحم داشتم که با یک دوز آمپول متوتروکسات برطرف شد. حالا بعد چهار ماه میتونم دوباره اقدام کنم؟ یا هنوز زوده؟ و چه اقداماتی باید بکنم برا اینکه دوباره تکرار نشه این مشکل؟ از دوستانی که تجربه مشابه داشتن ممنون میشم اگه راهنمایی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام‌ تو رو خدا عجله نکن برای بارداری.زن داداش من مثل شما خارج رحمی بود و متوترکسایت استفاده کرد.اما میگفت دکتر بهم گفته سریع باردار بشو.هرجقدر بهش گفتیم حداقل ۶ ماه صبر کن گوش نداد و باردار شد.بچه که به دنیا آمد.قلبش مثل آبکش سوراخ سوراخ بود.یعنی دکترها میگفتن اولین موردی که تا حالا اینجوری دیدن.خیلی بد بود.شما هم حتما با یک‌پزشک زنان مشورت کن .چون دلروی شیمی درمانی و خیلی خطرناکه

2738
سلام خانمی خوب هستین؟ منم مثل شمام الان یه ماهه تزریق کردن، شما باردارشدین؟ دکترمن گفته 3ماه بعدمیتو ...

سلام عزیزم 

نه من فروردین ماه رفتم عکس رنگی که گفتن لوله چپم انسداد داره دکترم گفت باید لاپاروسکوپی بشی ولی یه دکتر دیگه گفت که لاپاروسکوپی عوارض داره و فعلا اقدام کن اگه تا سه چهار ماه باردار نشدی بیا لاپاراسکوپی. منم ترسیدم دوباره اقدام کنم که باز اونجوری شه. رفتم یه دکتر  یکه که بهم گفت تا سه چهار ماه نباید اقدام کنم چون اگه اون یکی لوله ام هم کمی عفونت داشته باشه باز امکان خارج رحمی هست برام و الان دو دوره هست که آنتی بیوتیک میخورم و بازم باید ادامه بدم تا دکتر اجازه اقدام بده

سلام عزیزم  نه من فروردین ماه رفتم عکس رنگی که گفتن لوله چپم انسداد داره دکترم گفت باید لاپارو ...

شما باردار شدی ؟

چند ماه بعد اقدام کردی ؟

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
سلام عزیزم بله به لطف خدا من شش ماه بعد از عکس رنگی باردار شدم تیر ماه هم بچه ام ب دنیا اومد الانم پ ...

مبارک باشه انشاالله که زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه 

منکه دیگه امیدی ندارم دوتا سقط کردم 😞😞😞😞

نه ناامید نباشین ایشالله به زودی شمام باردار میشین

به خود خدا گفتم اگه بهم بچه بده پسش میدم 

هر وقت ذوق چیزی و داشتم نداده اینم نمیخوام دیگه 

2706