2733
2739

.من ذهنم درگیره فال هاییه که تاحالا گرفتم

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

من زیاد اعتقاد ندارم!

چون من با همسرم قبله ازدواج دوست بودم رفتم پیشه یه فالگیر که تو شهر ما معروفه اول گفت خوبه و اینا سی درصد مشکل هست که اونم خانواده ی پسرست بعد از عیده ۹۷ که رفتم گفت نه اگه ازدواج کنی بده سه چهار ماه جدا میشی گفتم تو که خوب گفته بودی گفت سال به سال تقدیرا عوض میشن!

من خرداد ساله نود و هفت با همسرم عقد کردم چون دوستش داشتم گفتم حتی اگه جدا هم بشم حداقل اینو میدونم که به عشقم رسیدم خلاصه چشم نخوریم ده ماهه زندگیه خیلی خوبی داریم و تیر ماهم عروسیمونه!

به حرفه خیلی از فالگیرا نمیشه اعتماد کرد حتی اگه معروف هم باشن!

یه مدت اول عقدم همش با ترس زندگی میکردم اما بدن فهمیدم باید خوش میگزروندم تا استرس میبردم!

من زیاد اعتقاد ندارم! چون من با همسرم قبله ازدواج دوست بودم رفتم پیشه یه فالگیر که تو شهر ما معروفه ...

اره اون فالگیری که فال گرفته بودم درمورد یه موضوعی باتارروت گرفت اولش گفت اره به خواستت میرسی .یعد یه سال دوباره گرفتم اون  بارگفت نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد اعتقاد ندارم! چون من با همسرم قبله ازدواج دوست بودم رفتم پیشه یه فالگیر که تو شهر ما معروفه ...

ببخشیدمیشه بگین چه فالی گرفت؟

2728

چندسال پیش گرفتم.اون موقع خیلی باهمسرم مشکل داشتم،جواب فال این بود که به زودی ازهمسرتان جدامیشوید،خیلی ترسیده بودم.ولی الان چندساله که داریم به خوبی وخوشی زندگی میکنیم😊

یه مشکل خیلی بزرگ هم داشتم،نوشت به زودی درهای موفقیت به رویتان بازمیشود ومشکلاتتان حل میشود الان یازده ساله که منتظرم حل بشه روز به روزم بدترشده.

این هم ازتجربیات من  

چندسال پیش گرفتم.اون موقع خیلی باهمسرم مشکل داشتم،جواب فال این بود که به زودی ازهمسرتان جدامیشوید،خی ...

میشه بگین چه فالی بود؟من تارروت گرفتم میگن این فال خیلی درسته 

پیشنهاد میکنم به جاش توکل کنید به خدا چله و ختم و...هر نذری که بهش ایمان و اعتقاد دارید بردارید&nbs ...

ارزوی عشق عزیزم .اره توبه کردم ازفال اماحرفاش میادتو ذهنم ناامیدم میکنه همش 

2738
ارزوی عشق عزیزم .اره توبه کردم ازفال اماحرفاش میادتو ذهنم ناامیدم میکنه همش 

بارها معرفی کردم اینجا..کپی کردم معمولا به همه معرفی میکنم ..انشاالله خدا حاجتت رو مستجاب کنه

اگه‌ دوست داری ازدواج کنی بسیااار مجربه

عزیزم سوره یونس رو باز کن صفحه اولشو بخون

هرچه قدر خواستی پول بذار و برای خدا نذر کن اگه تا چهل روز همسری نصیبت کنه یه مقدار مشخص دیگه پول بذاری رو همون پول و برای مردم احسان کنی،شکلات شیرینی..هرچی که دوست داشتی و هروقت حاجتت مستجاب شد سوره یونس رو تا آخر بخونی

و از اون شب تا چهل شب  یک تسبیح صدتایی هدیه به حضرت یونس علیه السلام و یک تسبیح صلوات برای سلامتی امام زمان عج بفرست..یعنی هر شب دو تا تسبیح صلوات

انشاالله عاقبت به خیر بشی

من معمولا توصیه میکنم راجع به نذرتون با کسی حرف نزنید یعنی کسی خبردار نشه درحال انجام این نذر هستید

برای منم دعا کن😘😘

میشه بگین چه فالی بود؟من تارروت گرفتم میگن این فال خیلی درسته 

همون فال تارروت بود.هیچکی غیر خداازآینده خبر نداره.الان هم یه موقع خیلی حوصلم سررفته باشه اینترنتی میگیرم وبه جوابهای چرتش میخندم

همون فال تارروت بود.هیچکی غیر خداازآینده خبر نداره.الان هم یه موقع خیلی حوصلم سررفته باشه اینترنتی م ...

ممنون عزیزم

بارها معرفی کردم اینجا..کپی کردم معمولا به همه معرفی میکنم ..انشاالله خدا حاجتت رو مستجاب کنه اگه‌ ...

ممنون عزیزم مرسی برای ازدواج باشخص خاص هم میشه؟

همون فال حافظ که اینقدر معروفه،چندین سال پیش یکی رو دوست داشتم وقتی گرفتم اومد به زودی به وصل میرسید ...

امیدوارم همیشه خوشبخت باشین منو هم دعاکنین ممنون

2706