2733
2734

صبحها 8 بیدارم خونمچون شبا مرتب میکنم و تمیز هیچ کار صبح ندارم بچه ام میره پیش دبستانی و 2 میاد خونه اوت یکی هم که نوزاده تا یک میخوابه صبحهام داره حروم میشه سایتی هست خیاطی یاد بده انلاین بدون کلاس 

هنوز چند ماه از مرخصی زایمانم مونده و من دارم دیوانه میشم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

برای من دعا کن که دوست دارم خونمو مرتب کنم اما توان ندارم😔

اپلیکیشن زبان بریز توی گوشیت بخون

اگه انگلیسیت قویه زبان دیگه شروع کن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کتاب بخون کلاس های کوتاه ثبت نام کن کلی کار میشه کرد تو اینترنت اموزشارو نگاه کن

کلاس که با نوزاد نمیتونم برم 

برای من دعا کن که دوست دارم خونمو مرتب کنم اما توان ندارم😔 اپلیکیشن زبان بریز توی گوشیت بخون اگه ...

دیگه حوصله درس خوندن و زبان ندارم پارسال داشتم بزا دکتری میخوندم اخرش گفتم تو این مملکت هم بیسواد باشی بهتره دیگه ول کردم اصلا مغزم نمیکشه بازم بخوام درس بخونم بسه 23 ساله همش درگیر درس و کلاس بودم 

2738
خوشبحالت کاش منم میتونستم صبحازود پاشم.کنکورم باخواب زیادم خراب شده😭😭😭

درس بخون که بعدا پشیمون نشی منم خیلی زرنگ بودم ولی سر تنبلی و درس خوب نخوندن به جا پزشکی روانشناسی خوندم 

از خیاطی هیچی بلد نیستی؟

نه هیچی نمیدونم چه سایتی برم انلاین یاد بگیرم اخه تو اینستا سرچ کردم هیچی نبود 

درس بخون که بعدا پشیمون نشی منم خیلی زرنگ بودم ولی سر تنبلی و درس خوب نخوندن به جا پزشکی روانشناسی خ ...

اره منم درسم خیلی خیلی خوبه‌.تمام دوران تحصیلم بامعدل بسیار بالا شاگرد اول بودم اما کنکورمو سال ۹۸ دومین باره که خوب نخوندم

چشم ها را باید شست جور دیگرباید دید..
اره منم درسم خیلی خیلی خوبه‌.تمام دوران تحصیلم بامعدل بسیار بالا شاگرد اول بودم اما کنکورمو سال ۹۸ د ...

درس بخون کع بعدا پشیمون میشی اگر میتونی تربیت معلم شرکت کن من خودم معلمم ولی چون مدرکم از تربیت معلم نیست خیلی اذیت شدم اوایلش ولی هر کی از تربیت معلم بود راحت استخدام شد 

دیگه حوصله درس خوندن و زبان ندارم پارسال داشتم بزا دکتری میخوندم اخرش گفتم تو این مملکت هم بیسواد با ...

منم ارشد ثبت نام کردم‌هم هیلی بی انگیزه ام بخاطر اوضاع مسخره ای که برای فارغالتحصیلا هست و هم اینکه دیگه مثل قبل نمیتونم یاد بگیرم یه مطلب و بارها میخونم اما نمیتونم یاد بگیرم.

البته رشته ام مربوط به ریاضی هست و سخته

ولی زبان خیلی خوبه

با این اپلیکیشن ها لذت بخشه

مثلا زبان جدید مثل هندی

یا کره ای یا ترکی

کلا متفاوت از انگلیسی باشه

خلی عالیه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
درس بخون کع بعدا پشیمون میشی اگر میتونی تربیت معلم شرکت کن من خودم معلمم ولی چون مدرکم از تربیت معلم ...

اتفاقا پارسال مجاز شدم تربیت معلمو .بااینکه یه کلمه هم درس واسه کنکور نخونده بودم.اماخب انتخاب رشته ک کردم قبول نشدم.رتبم بالابود.خودمم علاقه دارم ب تربیت معلم.نمیدونم امسال بااین اوضاع بتونم بیارم یانه

چشم ها را باید شست جور دیگرباید دید..
2706