2733
2739
عنوان

جواب منفي بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز آزمایش دارم دعا کنید منفی باشه خدااااااا

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2728

بچه ها من روز بیست و دو پریود لک قهوه ای دون دون دیدم بمدت دوروز دیگه هم قطع شده و سفیده ترشحاتم. دیروز موعدم بوده بی بی چک نزدم هنوز 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
عزیزم قبلا سابقه تاخیر داشتی و چند روز بوده؟؟؟ خیلیا بیبی چک جواب نمیده ها باید بری ازپایش خون یدی ...

تاخير نداشتم اصلا سر ٣٤ روز پر ميشدم 

آزمايش دادم منفي بود نميدونم دوباره برم آزمايش بدم يا نه 

اتفاقا بی بی چک زودتر از آزمایش جواب میده چون حساسیت بی بی به بتای بالای سی هست ولی کیت های آزمایشگاهی بالای پنجاه 

مگر تیتر بخوای

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2740
يكي در حسرت بچه است يكي هم اينجوري 

من تازه زایمان کردم سه ماهه هنوز 

دیگه بچه نمیخوام هنوز دعا کنید منفی باشه تو رو خدا 😭😭😭😭😭

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
منم ترشحات سفيد دارم 

اگر مثل لوسیون باشه بافتش بارداری. واسه من خیلی کم و سفید و کشدار. میدونم نیستم چون قبل پسرم چند بار اینجوری تاخیر و بی بی مثبت داشتم و نبودم 

2706