2737
2734

فردا صبح باید زود بیدار شم 

امسال تموم شه خیلی خوب میشه 

سال اخرمه پیش دانشگاهی ام

حوصلم نمیکشه حتی برم با این حال و روحیه

ولی خیلی غصه میخورم الان

دلم خیلی گرفته

چون واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد 

دلیلشو باید بدونم حقمه 

تایپک قبلیمو بخونید میفهمید 

هی خدا 

...🙁😞

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دانشگاهی ک بعد عید نمیرن دیگه چون امتحانشون اردیبهشت شروع میشه ما بعد عید نرفتیم دیکه ی جلسه رفته بودیم کسی نیومده بود

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2728
پیش دانشگاهی ک بعد عید نمیرن دیگه چون امتحانشون اردیبهشت شروع میشه ما بعد عید نرفتیم دیکه ی جلس ...

ن ما میریم چن تا از درسامون مونده اخه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
از حالا به فکر ازدواج و خواستگاری؟؟؟ول کن بابا وقت هست واسه این چیزا.از مجردی لذت ببر

ن بابا نیستم

حرصم برا اینه ک نمیدونم چی شد من ک کاری نکردم 

2738
بنظرم توام بی تفاوت باش خودش میاد سمتت

من باید دلیل این رفتارشو بدونم