2737
2734

تایپک قبلیم رو بخونید متوجه میشید

حالا مختصر اینجا میگم 

من با یکی تو رابطه ام تازه اشنا شدیم بعدش نیتش جدیه و این میخواست خواستگار بیاد بهم گفت منم گفتم ن نیا سال اخرمه امسال خرداد تموم شم بعدا اونم موافقت کرد و گفت باشه مرداد میام پس منم گفتم باشه

بعد من یه خواستگار دارم حتی میشناسم کیه عمرا قبول کنم اونو چون فامیله اصلا اصلا امکان نداره گفتم نیان عمرا

بعدشم یکی دیگه هم ازم خوشش اومده بود 

من اینارو به اونی ک باهاش تو رابطه ام گفتم نگید اشتباه کردی گفتی چون خودش گفته بود حرفی پنهون نکن ازم منم بهش گفتم و تقصیری ندارم این وسط بنظر من 

وقتی بهش گفتم اینارو بهم اینجوری گفت من وقتی با یکی تو رابطه ام بدم میاد یکی ازش خوشش بیاد یا خواستگار داشته باشه اون موقع من سرد میشم 

منم برگشتم گفتم اهان ینی حالا از من سرد میشی

گف از رابطه

گفتم میگی چیکار کنیم 

گف هیچی 

منم گفتم اوکی و این بحث اونجوری موند 

بنظر من اینو از رو حساسیتی ک داره گفته و حسادت کرده یه جورایی از رو تعصبش گفته تا الان اونجوری فک میکردم ولی الان دارم میگم به خودم این رفتار هاش برا چیه پس انگار من مهم نیستم و برم هیچ فرقی نمیکنه ینی میخواسته تموم شه و نمیتونسته بگه و اینجور چیزا ذهنمو درگیر کرده

بعدش از دیروز تا الان درست حسابی اصلا حرف نزدیم فقط در این حد ک ما میرفتیم مهمونی بهش زنگ زدم بگم اونم جواب نداد منم اس ام اس فرستادم بعدش دوباره گفتم زنگ بزنم زنگ زدم و باز جواب نداد بعد وقتی میرسیدیم اونجا دیدم جواب اس ام اس رو داده تمام همین 

بعد 9 رو میگذشت ما با ماشین بودیم از مهمونی برمیگشتیم اسمشو صدا زدم اس ام اس 

گفت بله 

منم گفتم بله؟؟ 

گفت بله 

منم اینجوری مات موندم ندونستم چی کنم بعد ٧ دیقه گفتم چرا 

جواب داد چی چرا 

گفتم چرا بله 

گف پس چی 

گفتم بله میگن 

گف پس چی میگن 

گفتم جان میگن

گف اها 

گفتم اها؟؟  

گف بله

گفتم بله 

گف همم

گفتم همم

بعد گف بله

گفتم حرف بزنیم؟ منظورم تلفنی بود

اونم گف پیش بابام اینا هستم 

گفتم ینی نمیتونی دیگه حرف بزنی 

گف الان ن 

گفتم تمام 

گف تمام

بعد ک ما رسیدیم خونه بهش گفتم میرم دوش بگیرم رفتم تموم شدم اومدم دیدم تازه نوشت تمام منم دیگه اس ندادم اخرش تموم کارامو کردم بهش اس دادم گفتم خب 

ساعت 12 اینو فرستادم اما هیچی هیچی نگفته تا الان 

واقعا نمیدونم چی کنم یجوری دلم گرفته

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دختر چته تو  چن سالته؟  مهم نیس اینا دلخوریه پیش میاد واسه همه  از من نصیحت نگوو خ ...

دلم گرفته 

17 

اره اینو فهمیدم

ولی الان چ کنم اونو نمیدونم 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
بهت توصیه میکنم به امضات یه نگاهی بندازی.جوابتو خودت دادی😊

متاسفانه نیست 

2738

فکر نکن زنا فقط حساسن بخدا مردا بدترن شوهرم یه بار خودش بهم گفت خواستگارات کیا بودن بهش گفتم خب بعد از این همه سال هنوز تو اون مغزش هست. خیلی خاطرات یاد رفته ولی اصلا چیزایی که من بهش گفتمو هنوز فراموش نکرده.مگه نردا حسود نمیشن.چطوره اسمش برا ما حسودیه واسه اونا تعصب.مطمئنا حسوری کرده خب اسن طبیعیه.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

عزیزم بنظر من ک باید قید این رابطتونو بزنید اصلا معلومه ک سرد شده و حسی نداره.انگاری میخواسته ی بهانه هایی بیاره یجوری تموم کنه ک شما بهونشو جور کردی.....میدونم خیلی سخته ولی قوی باش و چن روز ن اس بده ن زنگ ببین خودش پا پیش میذاره یا نه....خودتو کوچیک نکن

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
واي اساتو تعريف كردي خندم گرفت بامزه گفتي 😂 اخلاقشو چجوري تحمل ميكني واقعا؟ ميگفتي هر دختري تو عمر ...

چ کنم پس والا مات موندم اصلا

اخه نمیدونم چرا اینجوری کرد اینجوری نبود 

والا بگم بدتر شه 

من اگه بودم بهش میگفتم همه چی تموم بشه بینمون بهتره 

موقعیت حرف زدن باشه میگم بهش نکنه میخواستی بگی تموم شه اینجوری گفتی من ناراحت نشم

2706