2733
2734
عنوان

بوی بد دهان

| مشاهده متن کامل بحث + 2628 بازدید | 33 پست
باید بهش بگی من که میگم شوهرم هم اگر چیزی ناراحتش بکنه میگه اینطوری مشکلمون حل شده وهیچکدوم ناراحت ن ...

نمیدونم چجوری بگم اصلا نمیتونم بگم ولی خیلیییییی حالم بدمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم تو ذوقش بخوره

آخه عزیزم از تو بشنوه بهتر از اینه که از دوستاش و همکاراش بشنوه. یبار که بگی عادی میشه برات.

من اگه با چنین قضیه ای رو برو بشم حتما بهش میگم، 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

لازم نیس بگی اذیت شدی یا رابطه سختته بهش بگو درباره ی موضوعی باید حرف بزنیم و بعد جدی و بدون توهین صحبت کن و بگو تازگی اینطور شده و دوس نداشتی کسی ازش دوری کنه بابت این موضوع

2731

بگو راستی من دهنم بونمیده احتمالااونم میگه من چی ؟ توم میگی چرا یه کم .بعددیگه درمورد دلیلش صحبت میکنید

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

واییی موندم چیکار کنم دیگه کم کم نمیتونم رابطه برقرار کنم دلم نمیخواد اصلاااا اونم بهم میگه خیلی سرد شدی چجوری بگم بخاطر بوی خب ضایع میشه ولی خبرمرگم چاره ای هم ندارم

گاهی وقتا بخاطر خجالت کشیدن وکم رویی ادم مجبوره یه چیزکوچیکو یه عمردردورنجشو به دوش بکشه 

شمازن وشوهرید مشکلی نبایدداشته باشید که 

بنظرم بایه بیان خوب بهش بگو وبفهمون که موضوع جدیه وباید برای حلش اقدام کنید 

نمیدونم چجوری بگم اصلا نمیتونم بگم ولی خیلیییییی حالم بدمیشه

همه چی اولش سخته بهش بگو بوی دهنت مثل قبل نیست مشکلی پیدا کردی .

بعدش برای اینکه خنثی بشه حرفت بهش بگو اگر منم زمانی دهنم یا بدنم بویی داشت که اذیتت میکرد بهم بگو 

خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین
واییی موندم چیکار کنم دیگه کم کم نمیتونم رابطه برقرار کنم دلم نمیخواد اصلاااا اونم بهم میگه خیلی سرد ...

بهش نگو سرد شدم به خاطر بوی دهنت موقع رابطه  بگو یه دندون پزشکی یا دکتر داخلی برو  دهنت بو میده عشقم به خدا یبار ناراحت بشه بهتر که همکاران بهش بگن

واییی موندم چیکار کنم دیگه کم کم نمیتونم رابطه برقرار کنم دلم نمیخواد اصلاااا اونم بهم میگه خیلی سرد ...

موقع رابطه ماسک بزن تامتوجه بشه😷 😂😂😂

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚