2733
2739
عنوان

پاسخگویی به سوالات شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 47702 بازدید | 3137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ختم قرآن برداشتم و باید قرآن هر روز بخونم ولی پریود شدم میخواستم بدونم میتونم قرآن بخونم اخه شنیدم بیشتر از ۷ آیه نشه میخوام بدونم بیشتر از ۷ آیه بشه اشکال داره ؟؟

خدایا ازت ممنونم که هستی ممنونم که هرجا کم آوردم حواست بهم بود ممنونم که بدیهایی رو که کردم با خوبی جواب دادی ممنونم که با گناه کردن دلت رو شکستم و تو گفتی عیب نداره و منو بخشیدی ممنونم که تنبیه ام نکردی نه خودت رو ازم دریغ کردی نه نعمت هات رو. خدایا خیلی دوست دارم میخوام به همه بگم که چقدر خوبی میخوام همه بدونن که چه خدای خوبی دارم دوست دارم خدا جون همیشه 
سلام من ختم قرآن برداشتم و باید قرآن هر روز بخونم ولی پریود شدم میخواستم بدونم میتونم قرآن بخونم اخه ...

سلام اشکالی نداره.بیشتر از هفت آیه کراهت داره یعنی ثواب کمتری داره 

آیاتی که سجده واجب دارند رو نخونید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
سلام دعا برای بازگشت خواستگار بلدین معرفی کنید پسره دختره رو ندیدا

سلام نمیدونم

اما برای ازدواج خوب مداومت به نماز جعفر طیار داشته باشید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

سلام. چند وقت پیش از یه کلینیک یه سری خدمات گرفتم که البته کارشون رو درست انجام ندادن شوهرم میگه پولشون رو نمیدم اما من میگم بهشون بده حق الناسه ولی گوش نمیکنه. من شاغل نیستم ولی میخام با پس اندازی که دارم پولشون رو بدم آیا هز لحاظ شرعی وظیفمه که این کار رو کنم یا نه؟

سلام دعای مشلول موقع پریودی میشه خوند؟

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
2738

سلام عزیزم وقتت بخیر …. 

من یه مشکلی واسم پیش اومده قرآن که باز کردم سوره یونس اومد 

الان دلم می‌خواد ذکر یونسیه بخونم سنگینی نداره ؟ بخونم ؟ ۴۰۰ تا ؟ میشه پاسخ بدین متشکرم💗

….Work hard in silence. Let success make the noice
سلام تکرار این کار ممکنه موجب مشکلات و یا حتی خدانکرده گناه برای شما بشه بنابراین این کار را ترک کنی ...

سلام هاله جان روز بخیر 

سوالی داشتم من چرا باید دین اسلام رو انتخاب کنم؟ چرا باید با خدا باشم؟ 

نمیشه فقط انسانیت داشت و  ادم خوبی باشیم؟ 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19

@بانوی_بی_نشان    

@هاله48    

سلام. ممکنه به سوالاتم جواب بدید 

اگه همه چی به تلاشه پس خدا و دعا چه نقشی دارن تو زندگی ادم؟ 

الان ژاپنی ها که خدا پیغمبر نمیشناسن، دعا نمیکنن فقط تلاش میکنن به همه چی هم رسیدن

اگه فقط به تلاشه پس یعنی به دعا و خدا و ختم احتیاجی نیست فقط دعا کنیم کافیه دیگه؟ 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19

سلام ببخشید من سوال دارم همیشه خیلی روی عباداتم وسواس دارم حسرت یه نماز روزه که لذت ببرم ازش مونده دلم خیلی گریه میکنم آرزوی یک عبادت استاندارد دارم اما همیشه وسواس دارم هر بار به یه چیز بند میکنم و حس میکنم نماز روزه باطله خواهش میکنم ممنون زودتر جواب بدید 

سلام لطفاً کمکم کنید نمیدونم کجا سوالامو بپرسم من کنکوریم وتوان مالی برای خریدن دوره‌های کنکوری واساتید ندارم وخیلی لازمم بخاطر همین از ویدیو‌های اساتید به صورت غیرمجاز استفاده میکنم والان روز‌ه‌م آیا اگر هنگامی که روزه هستم وفیلمارو نگا کنم روزه‌م باطل میشه؟🥺

هیچوقت نگو فلانی ولم کرده پشیمون میشه.اون اگه دنبال یکی مثل تو بود تورو ول نمیکرد که بره کپیتو پیدا کنه قطعاً اون دنبال یکی دیگس،واگه باتو باشه هیچوقت نمیتونه آدمی باشه که تو خیالت ازش یه آدم دیگه ساختی پس بزار بره زندگی جریان داره وتو حق داری یکیو پیدا کنی که تا آخرش بهترین‌هارو واست بسازه رها کن بره...
2706