2737
2739
عنوان

پاسخگویی به سوالات شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 47747 بازدید | 3138 پست

بانوی بی نشان کجایی عزیزم هر جا هستی خوب و خوش باشی ولی کاش یه

خبری از خودت بدی😔🌹

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیز من یه سوالی دارم من ناخنم کاشت چون ناخنم خوب نبود و اینکه من این کار رو فقط برای دل خودم کردم نه اینکه نمایش بدم نمازم اینا رو میخوندم ولی چند سال خدا حاجتم رو نمیده یعنی برای این ناخن؟؟

و اینکه اینجوری که شده سرد شدم آخه مگه چی میشه ناخن باشه یعنی خدا قبول نمیکنه ،؟خب جبیره بگیرم میشه؟؟؟؟

سلام ببخشید دوستان گفتن سوالامو از شما بپرسم میخواستم بپرسم که تا چه اندازه پدر و مادر اجازه دارن فرزند رو کتک بزنند و آیا تفاوت قائل شدن بین فرزندان به شکل واضح گناه است؟و مورد دیگر اینکه اگر فرزند گناهی کرده باشه که از روی هوس نباشه و موجب آبرو ریزی نشده باشه پدر و مادر تا چه اندازه حق تنبیه دارند؟ و اگر دختری بخواد ازدواج بکنه و پدر و مادر دلیل منطقی برای مخالفت نداشته باشند باید چیکار کرد؟

2731

سلام یه سوال داشتم ازتون من عادت ماهانم ۷ روزست ولی گاهی وقتا تا ۱ یا ۲ یا ۳ روز هم لک میبینم بعدش البته فقط لک هست و تا روز دهم بعضی وقت ها طول نمیکشه ینی ثابت نیست برام استحاضه محسوب میشه این لک های بعد از ۷ روز درسته ؟باید غسل حیض انجام بدم یا غسل استحاضه

سلام ساختن وفروختن شماره مجازی چه حکمی داره؟

با یه برنامه هایی شماره مجازی آمریکارو میسازیم و یه سرگروه هایی میان اینارو ازمون میخرن و اونام فکر کنم میفروشن به جای دیگ در نهایت نمیدونم به کجا میرسه 

ولی خب من وقت میزارم درست میکنم میفروشیگم به کسی که خریداره حکم پولش چیه

2740

سلام طاعاتتون قبول

من یه ختمی شروع کردم برای یه حاجتی

ختم چله بسم الله

از زمانی که شروع کردم نه تنها به حاجتم نزدیک نشدم بلکه همه چیز برعکس شده و حتی اختلاف افتاده بین همه

می خوام ختم رو قطع کنم و‌ادامه ندم

اشکالی نداره؟

چون‌نذر نبوده همین جوری برداشتم شاید حاجت روا بشم

ممنون میشم پاسخ بدید 

مائيم که بی هیچ سرانجام خوشیم

سلام عزیزم عباداتتون قبول عذر میخوام

اگر ۳،۴ دقیقه به اذان مغرب مونده اندازه سر ناخن لکه خون ببینیم بعدش زیاد نشده باشه اما بدونیم که شروع پریود هستش روزه ی اون روز رو باطل کرده؟! 🙏🏻

اندازه سر ناخن بود شدید هم نیست…

یه سوال شرعی دارم عزیزم 

ببخشید مزاحمت شدم من پ بودم رفتم حمام که انشالله فردا روزه بگیرم . اما یه لکه خیلیییی کوچولو دیدم مجدد باید غسل کنم درسته؟ نمیشه فردا تا قبل از ظهر  صبر کنم ،مجدد برم حمام ؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

سلام بانو جان کاش سوالات مارو میدیدین ممنونتون میشدم… عزیزم من روزهای عادت ماهیانه ام متغییره قبلا ۶،۷ روزه بودم بعد شد ۴ روز بعد باز سقط داشتم بعدش شد ۶ روز این ماه هم تا ۴،۵ روز حالتای حیض رو داشت بعد خون سردو بدون فشار بود امروز که ۶مین روز بود غسل کردم که فردا روزه بگیرم اما مقداری خونابه صورتیه خفیف دیدم داخل دوتا دستمال کاغذی پنبه گذاشتمو کمی با زور داخل کردم اما روی دستمال کاغذیا خونابه صورتی بود و به پنبه ی داخلش نرسیده بود الان استحاضه قلیله هست دیگه درسته؟ من فردا میتونم روزه بگیرم؟ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام خوبید 

من از خیلی وقت پیش شما رو. میشناسم تو سایت و تنها کسی هستید که خیلی قبولتون دارم

من یه راهنمایی میخوام. 

صحبت های اقای پناهیان رو گوش دادم درباره ی جمع مومنانه و تاپیک اخرم درباره ی همینه 

ممنون میشم یه سر به تاپیکم بزنید و جوابمو بگید 

اون تاپیک رو قفل کردم 

چون نی نی یار تگ کردند

سلام عزیزم

من یسوال دارم

واقعایعنی غسل گرفتن واجبه؟؟اگه غسلی نگیریم گناهه؟

من خیلیارودیدم مثلاتاحرف ازغسل بزنیم میگن که ماهرروزمیریم حمام دیگه چه نیازه غسل بگیریم ومسخره میکنن میگن چه افکارپوسیده ای داری!🙂

2706