2733
2734
عنوان

اسم طلاقومیشنوم حالم بدمیشه،راستی که عرش خداروبلرزه درمیاره😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 19 پست
الهی.ادما اولش داغ ان هرجور فکر میکنن همونوجورم رفتار میکنن ولی حیفه ک بهترین لحظات ادما رو ب تلخی م ...

تاپیک هاتو خوندم کلی یاده گذشته خودم افتادم و گریه کردن.انشالله ک زندگی حال و اینده ات ب بهترین شکل سپری بشه روز ب روز اتفاق انقد شادی برات بیافته ک اصن اون گذست یادت نیاد

تاپیک هاتو خوندم کلی یاده گذشته خودم افتادم و گریه کردن.انشالله ک زندگی حال و اینده ات ب بهترین شکل ...

ممنونم عزیزم وقتی ارزوهاتواونجوری که میخواستی نساختی باش فرقی نمیکنه که کنارت باشه یادیگه نباشه امامن جداشدم ولی دیگه ادم سابق نیستم جداشدم ولی دیگه دلم نمیخوادزندگی کنم،من جداشدم ولی هنوزداغش رودلمه،باون نمیشدولی بی اونم بسختی میشه،منم خیلی خداروصدازدم که ازم نگیردش خیلی کوتاه اومدم که ازدستش ندم ولی وقتی دیدم چقدهستن کسایی که میخوانم واون نمیخواددلم شکست خداکجابودمن دوس داشتن اونومیخواستم نه کسه دیگه،ناشکریه؟ناشکریه هرچی دوس داری بشه ولی بایکی دیگه؟من فهمیدم همه چیوخداخودش کنارهم چیدکه من الان اینجام ولی من ازدستش ناراحتم چون میتونس زندگیموخوب کنه ونکردیکی دیگه روگذاشت جلوروم،من دلم شکسته دلم خونه،من هیچی دست خودم نبود،من هیچوقت هیچکاری نتونستم بکنم،من کارم شده همش گریه واه،نمیدونم ازاین زندگی چی میخوام ولی خیلی دلم برای پسرم میسوزه،کاش خدانگاه به پسرم کنه مادرم که یه عمرصداش زدونشنید،منوبرادرمودیدکه چجورسوختیم،من دیگه طاقت سوختن پسرموندارم البته پسرم یه پدرداره که دنیاروبراش میخوادولی دنیا شایدنخواد..

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم وقتی ارزوهاتواونجوری که میخواستی نساختی باش فرقی نمیکنه که کنارت باشه یادیگه نباشه امام ...

الهی قربون دل شکسته ات.دقیقا مث منی.ولی من الان دوتا بچه دارم.جسمن هستم با اونی ک ی روز همه دنیام بود.بخاطرش ب دست و پا همه افتادم .ولی بقول تو همه میخاستن این رابطه نباشه حتی خدا واساد نگام کرد.وای موندم و سوختم با دنیایی از درد سوختم با کلی ارزو سوختم وقتی دیدم چقد جا همه رو تنگ کردم.منم از هیشکی هیچی توقع نداشتم فقط میخاستم اونی ک ی روز عاشقم کردباشم.خیلی اتفاقا افتاد خیلی بلاه سر همه اونا ک با زندگیگ اینجور کردن اومد حتی انقد غرور داشتن غیرمستقیم ازم حلالیت طلب کردن ولی نبخشیدم هیچ وقت ام نمیبخشم اونایی ک با زندگیم اینجور کردن زندگی رو برام تاریک و تلختر کردن.منم هیچ دل خوشی ندارم فقط نمیدونم چرا راضی شدم دوتا بچه بیارم.اونا این وسط میسوزن.ب ظاهر نشون میدم ک خوشبختم ولی باطن انن نیستم.از این ب بعد فقط بخاطر بچه ها دارم ادامه میدم و زنده ام.زنده ام تا بزرگ شن زنده ام تا جوری تربیت کنمشون ک دل هیچ کسو بیخودی نشکونن.زنده ام ک ب پسرم یاد بدم زن عروسک نیست هرجور خواست ب بازیش بگیره زنده ام تا ب دخترم یاد بدم عشق اونی نیست ک چشم وگوش ادمو کور و کر کنه.زنده ام یاد بدم کسی ک میاد تو زندگیشون با هزاران ارزو میاد تا زمانی ک لیاقت ب دوش گرفتن زندگی یکی دیگرو ندارن الکی نرن وسط زندگی یکی گند بزنن ب همه ارزوهای طرف

الهی قربون دل شکسته ات.دقیقا مث منی.ولی من الان دوتا بچه دارم.جسمن هستم با اونی ک ی روز همه دنیام بو ...

انشاالله عزیزم امیدوارم زندگی روی خوششوبهت نشون بده وازاین به بعدفقدشاهد خوشبختی خودتوبچه هات باشی منم برات دعامیکنم اگه خدابشنوه

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...