2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تا هفته 14 همش سر درد میشدم طبیعی بود 

دکتر گفت گلاب بخور کم

دم نوش اسطوخدوس بخور 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
من تا هفته 14 همش سر درد میشدم طبیعی بود  دکتر گفت گلاب بخور کم دم نوش اسطوخدوس بخور

گلاب خوردم فایده نداشت من تاالان نداشتم خداروشکر.این دومین باره خدا کنه تموم شه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
تازه هفته سیزده هستی دیگه از این الان سردرد و تهوع هات شروع میشه سعی کن سردرد ت رو تحمل کنی البته شا ...

تهوع که تاالان داغونم کرده،الان چندروزه بهترشدم ولی سردرذ نداشتم زیاد،امشب شدید شده.یعنی ماهای بالاتر سردردم بیشترمیشه؟

گلاب خوردم فایده نداشت من تاالان نداشتم خداروشکر.این دومین باره خدا کنه تموم شه

نگران نباش ایشالا رفع میشه 

سخت نگیر آلان موقع بدی هستی ویار سر درد  اعصاب خردی اما از من به شما نصیحت هر چقد میتونی سه ماه اول رو اصلا دارو نخور 

من حتی دارو دکتر میداد رو. اصلا درست نمیخورذم فقط تحمل میکردم خداروشکر که گذشت به خوبی،

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
تهوع که تاالان داغونم کرده،الان چندروزه بهترشدم ولی سردرذ نداشتم زیاد،امشب شدید شده.یعنی ماهای بالات ...

عزیزم هر ماه سختی خودشو داره بیشتریا تا ۴ ماهگی حالت تهوع دارن من که اینطور بودم بعدش هم که آدم سنگین میشه یاسوزش سرمعده ولی تهوع و سردرد و خستگی تا ۴ ماهگی دیگه برطرف میشه ،ماه آخرم سخته چون خوابیدن و غذا خوردن بخاطر سنگینی یکم سخت میشه.

عزیزم هر ماه سختی خودشو داره بیشتریا تا ۴ ماهگی حالت تهوع دارن من که اینطور بودم بعدش هم که آد ...

باور کن همش قابل تحمل بوده تهوع معده درد اسید معده تلخی دهن غیر ازاین سردرد لعنتی الان افتادم رومبل فقط دعا میکنم قرص تاثیر بزاره یکم بهترشم.دعا کن برام

ممنون خانوما

منم تو هفته 12 هستم سه روزه از سردرد نمی تونم از جا بلند شم. یه طرف صورتم ورم می کنه و درد می پیچه تو سمت راست سر و صورتم.

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
2706