2737
2739

سلام بچه ها، امروز همین الان الان الان فهمیدم مادر شدم پس از دو سال انتظار و تلاش و امپول و قرص و ای یو ای ووووو.....

بعد ده روز تاخیر با داشتن دردهای پریودی و ناراحتی زیاد و نا امیدی برای اولین بار بیبی چک خارجی به جای ایرانی گذاشتم و خیلی سریع پررنگ شد، شوهرم داشت چای میخورد همونطوری بدو بدو نشونش دادم و خیلی سریع رفتیم ازمایشگاه،داشتن میرفتن اما با دیدن ذوق ما موندن و ازمایش گرفتن و جواب قشنگ ازمایشم شد دویست....خداجونم اگر هزاربار هم شکرتو کنم کمه،ممنونم که ما رو لایق پدرمادر شدن دونستی.....شکر😪😪🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم مبارک باشه

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

خدا رو شکر 😍

تبریک میگم 🌹

برا منم دعا کن

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2738
2706