2752
2734
عنوان

شوهر شما هم قهر میکنه میره تو اتاق درو قفل میکنه میخوابه تا صبح ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 69 پست

موقع قهر من باش غذا نمیخوردم که اون متنفر بود از کارم و اون جدا میخوابید که من متنفر بودم

بعد دیگه باهم غذا میخوریم و باهمم میخوابیم فقط حرف نمیزنیم

البته مدتهاست که قهر نمیکنیم باهم چون من واقعا بش بی تفاوت شدم

رفته تو اتاق ببین داشته قایمکی با کی چت میکرده مشکوکه کارش یا همیشه  همن کارو میکنه

😱😱😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاشکی اینکار و میکرد اون کثافط قهرم نمیکنه فقط زور میگه امروز یه قهر بزرگ در پیش دهرسم تا شب تایپیکشو میزنم صبح رفته بیرون تو باغ کارگر داریم اومدم خونه دید من تازه بیدار شدم ساعت نه و نیم جدید یه لگد زد تو در گفت پاشو ببین چکار داری منم گفتم من کاری ندارم تو کار داری برو در و محکم زد بهم و رفت الانم اومد خودش ابجوش اورد و چایی دم داد و صبخانه آماده کرد با خودش برد با من هم حرف نزد این آرامش قبل از طوفانه میترسم بیاد مطمعنم امروز کتک میخورم اون چیزی میگه منم میگم زود عصبانی میشه و چیزی پرت میکنه هر میخواد باشه و هر جا بخوره اصلا روانی میشه استارتر خوش بحالت ک شوهرت میره تو اتاق و درشو قفل میکنه من ک دارم از ترس میلرزم

آفرین بهت که پیش قدم میشی و غرورتو کنار میزاری

وقتی من مقصرم خب باید پیش قدم بشم دیگه ، وقتی اونم مقصره خودش پیش قدم میشه،ب نظر من مگه چند بار قراره زندگی کنیم که ب خودمون سخت بگیریم؟

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  
2731

یه عامل موفقیت تو ازدواج بیخیالی هست

بی اهمیت باشه برات این موضوع خودش میاد طرفت بذار تا جا داره بی محلی کنه اخرش میفهمه روشش جواب نمیده بیخیالش میشه الان اه و ناله کنی براش میفهمه اذیت میشی هر دفعه همین روش رو با شدت بیشتر انجام میده

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
نه مگه بچه هست  اینکارو کنه درو میشکونم بخث سر چی بوده انقد عصبی شده؟؟:

داشتیم شوخی میکردیم دستم خورد به کمرش خراش افتاد چون ناخنم بلند بود بعد سرم داد زد چیکارکردی هان بعدشم بی جنبه رفت توی اتاق

خب اگر‌وسیله ای لازم‌داشته باشی چی ؟ بعدم شاید تو هم‌‌بخوای جای خوب و‌رو‌تخت بخوابی مادوتا که‌قهر ...

چه باحالین شما 😂😂

توی اتاق مطالعه رفته بود من روی تخت بودم 

داشتیم شوخی میکردیم دستم خورد به کمرش خراش افتاد چون ناخنم بلند بود بعد سرم داد زد چیکارکردی هان بعد ...

وای منم یه بار دقیقا همچین اتفاقی برام افتاد دستم خورد کنار لبش یه غربت بازی در اورد  اول تعجب کردم بعدم رفتم تو اتاق خیلی ناراحت شدم برا همچین چیز کوچیکی سرم داد زد بعدم خودش اومد منت کشی

خدایا شکرت  
رفته تو اتاق ببین داشته قایمکی با کی چت میکرده مشکوکه کارش یا همیشه  همن کارو میکنه

نه بابا بنده خدا گوشیش روی قفسه توی پذیرایی بود خخخ

اولین بار بود که انقدر برام سخت گذشت

2706