2737
2739
عنوان

من یک، خواهرشوهرم😃

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 32 پست

اوخی عزیزم

برعکس خواهرشوهرای منی 

انقدر بهشون محبت‌میکنم  اخرشم  گازم میگیرن 

هههعععی خداشکرت 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یک خواهرشوهرم

کاری به کارزنداداشم ندارم.دوسشم داشتم ودارم.باهم بیرونم زیادرفتیم خوشم گذشته امامتاسفانه هردفه به این نتیجه رسیدم هرچقدرم باش خوب رفتارکنم واحترام بذارم انگارباخودش میگه خوب این اول واخرش خواهرشوهر خواااهرشوهر 😐 ابش ک بامن تویه جوبم نمیره ک هیچ انقدررورفتارم حساسه ک سلام کنم دست ندم بگم خیسه یه ماه توقیافس یامهمونی دعوت کنم یدفه مشکل پیش بیادکلی عذرخواهی کنم انشالادفه بعدسه ماه قهرکردوالادیگه نمیدونم چه کنم

من چهارتا زنداداش دارم  تازه هنوز سه تا داداش مجردم دارم ولی تا حالا نه پاپیچشون شدم نه رنجوندمشون نمی گم رابطم باهاشون صمیمیه ولی اصولا کاری به کارشون هم ندارم خودشون هم همه جا میگن اینو 

ولی متاسفانه خواهر کوچیکترم حسابی عوض من و خواهر بزرگترمو درمیاد هرچی هم میگم کاریت نباشه گوش نمیده

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
2740
خداکنه راست باشه😒

بخدا راست میگم. تعجب میکنم اینقدر از خواهرشوهر بد میگین. چون منی ک خواهرشوهرم هیییییچ وقت ب خودم اجازه نمیدم اذیتشون کنم حسادت کنم دو به هم زنی کنم. باااارها بوده خودم مثلا اگ یکیشون با شوهرشون قهر میکردن آشتیشون میدادم😍😍  اعصابم خراب میشه ببینم  اختلاف دارن

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
بخدا راست میگم. تعجب میکنم اینقدر از خواهرشوهر بد میگین. چون منی ک خواهرشوهرم هیییییچ وقت ب خودم اجا ...

درد و بلات بخوره تو سر هرچی خواهرشوهر دو به هم زن و جونوره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

خوبه بابا 

آدم مگه مرض داره الکی از کسی بدش بیاد فقط چون اسمش خواهر شوهره  یا اسمش عروسه ؟؟؟

آدم ها وقتی دعواشون میشه که نسبت به علاقه ای که یکی بهشون داره احساس خطر کنن ولی نمیفهمن که مرد واقعی و خوب  اونیه که  وقتی تو همسری ،همسر  باش ولی جای خواهر آدم نیستی چون جای خودشو داره 

وقتی تو خواهری   ، خواهر باش اما جای زن آدم نیستی چون جای خودشو داره توی قلب همسرش

آدم ها به جای اینکه جای کسی رو بگیرن بهتره جایی برای خودشون درست کنن 

چه قدر بدجنسی اخه چه قدر کینه و نامردی ....

حرمت خانواده ای که تو رو وارد خودش کرده داشته باشز

هم چنین تو هم وقتی توی عروسی برادر یا پسرت رقصیدی و قر داری و خوشحالی کردی و اون رو به عنوان عروس پذیرفتی   مرض داره با نامردی زندگی برادرتو خراب کنی ؟

( خانومای خوشگل و مهربون نی نی سایت به خودشون نگیرن )  

این جواب اون آدمایی که بی دلیل با هم بدن 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

نکنه خواهرشوهر منی ؟ 

قربونش برم .. یه دونه اس .. فهمیده  ، بااخلاق ، خلاق ، باشعور ، خوشگل ، ماه ، انقدر دوسش دارم که اندازه نداره 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
لطفا به بچه داریشون هم دخالت نکن ممنون

عزیزم بچه هاشونو میپرستم و همیشه قدر دانم هستن. میدونی  زنداداشم مشکی واسشون پیش بیاد بچه هاشونو پیش من میزارن. مثلا زنداداشم زایمان کرد بچه بزرگشو گذاشت پیشم ب ماه پیشم بود خودم هر صبح س ۶ میبردمش مدرسه 😍😍😍

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

اها اینم بگم همیشه  دوسدارم  خیییییلی عاشق هم باشن حسادتم نمیکنم.چون زن جای خود داره خواهر هم جای خود. 

خوبه بابا  آدم مگه مرض داره الکی از کسی بدش بیاد فقط چون اسمش خواهر شوهره  یا اسمش عروسه ...

دقیقا. متنفرم از کینه ای بودن

2706