2733
2739

حریره بادوم رو چطوری درست کنم ?

کلا بگید چی میتونم بدم 

چ غذاهایی?

مهربونا برای رفع گرفتاریم ی صلوات بفرستید🌷🌷حاجت دلتون روا😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرنی حریره بادوم ده تابادوم پوست کنده شده ودوتاقاشق چایی خوری ارد برنج ،نبات یاشکر میشه حریره بادوم ...

باید بادوما رو خیسوند?

چطور پوستشونو بکنم?

آرد برنج رو بریز تو آب سرد بادوم پوست کنده و سابیده رو بریز با یه کوچولو نبات بعد که سر گاز پخت اگه تا حالا بهش ندادی صاف کن بهش بده اگه نه هم با همون مخلفاتش بده 

میتونی بعد یه مدت آب گوشت که تو شیشه کردی بهش بدی و کم کم سوپش کنی 

سرلاکم میتونی بهش بدی 

فرنی با شیر خشک درست کن بهش بده

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2738
فرنی حریره بادوم ده تابادوم پوست کنده شده ودوتاقاشق چایی خوری ارد برنج ،نبات یاشکر میشه حریره بادوم ...

شیر پاستوریزه?شیر خودم نمیشه?

باید بادوما رو خیسوند? چطور پوستشونو بکنم?

آب جوش بیار بریز رو بادوما یکم بگذار بمونه پوستشون کنده میشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
شیر پاستوریزه?شیر خودم نمیشه?

نه شیر گاو نده شیر خودت یا شیر خشک

آب جوش بیار بریز رو بادوما یکم بگذار بمونه پوستشون کنده میشه

بعد همونطور ک خیسن اسیابشون کنم?

حریره رو چطور درست کنم  میشه کامل توضیح بدی

من با شیر خودم درست میکنم پسرم ب شیر حساسیت داره بادوم بزار خیس بخور پوست بکن با صافی چایی پودرش کن یعنی بکش رو صافی چایی قاطی شیرکن با ارد برنج و قند یا نبات هم بزن بزار روگاز یکم ک سفت شد بده بهس

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2706