2752
2734
سلام دوستا، چند تا سوال دارم، نرگس بهم وقت داده گفته 8 صبح برم،چه طوریاس مثل سالهای قبل همه صبح میان باید زودتر برم تا زودتر وقتم بشه یا خیلی معطلی نداره؟و اینکه تو آخر هفته 18 جنسیت رو می گه یا نه. و یه سوال دیگه اینکه آیا سی دی می ده یا میشه فیلمبرداری کرد یا نه؟
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
من که امسال نرفتم ولی آخرین بار روز چهارشنبه سوری بود رفتم سیستمش فکر نمی کنم فرق کرده باشه تو 18 هفته اگه شرایط اوکی باشه جنسیت رو می گه و سی دی هم میده و آقاتون هم میزاره بیاد داخل فیلمبرداری رو نمی دونم
فروشگاه اینترنتی پی پانی ارائه بهترین مدل های شومیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من تازه رفتم برای سه بعدی.ولی کسایی که ١٨ هفته بودن جنسیت رو میگفت.خیلی دقیقه فقط پدرت رو در میارن.من با این وضعم صبح رفتم گشنه و تشنه بعدازظهر برگشتم تازه وقت هم داشتم.فقط خیلی خر تو خره.خیلی اذیت شدم.