2737
2739
عنوان

بیاین شوهرم کتکم زد😭😭😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همینه میگن هیچیو پیش بینی نکنین😅 اون ازمن کتک نخوره من نمیخورم 

وای ناراحت شدم 

گفتم نرم تاپیک تنرژی منفی میگیرم شوهرم باز منو میزنه 😩

دلم سوخت اومدم دیدم خداروشکر دروغ بوده

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
حقته کاشکی با کمربند میزدت ..اومده بودم دلداریت بدم

ای جونم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738

دستش درد نکنه لابد صلاح دونسته😊

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

حالا خوب شد نیومده تو تاپیک شوهر بدبختت اینقد فحش خورد؟؟؟؟؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
وای ناراحت شدم  گفتم نرم تاپیک تنرژی منفی میگیرم شوهرم باز منو میزنه 😩 دلم سوخت اومدم دیدم خ ...

عزیزمی❤❤

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
دستش درد نکنه لابد صلاح دونسته😊

بله اصلا صلاحی ک تو کتک هس تو هیچی نیس😆😆

2706