2737
2739
عنوان

بچها بياييد فردا هركي عشقشو با دروغ ١٣ يه كوچولو اذيت كنه

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 100 پست
نه اخه چرا اين حرف ميزني من قلبا خوشحال شدم باهات صحبت كردم كار خوبي كردي درد و دل كردي... حالا چ ...

ی جورایی باهاش چن تا کلام حرف زدم دیدم میخواد منو مقصرمنه و محل نمیده منم اومدم خوابیدم اگه فردا حرف زد ک منم اوکی میشم ولی بعد حسابی گله میکنم ازش اگرم محل نداد منم میشم مثه خودش جاری هم بره ب درک  

ی جورایی باهاش چن تا کلام حرف زدم دیدم میخواد منو مقصرمنه و محل نمیده منم اومدم خوابیدم اگه فردا حرف ...

چه بد

نزار كار ب اينجاها بكشه

قبل جنگ عقب نشبني كن

هوشمندانه...خيلي بدم مياد از قهر

تحملشو ندارم اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بد نزار كار ب اينجاها بكشه قبل جنگ عقب نشبني كن هوشمندانه...خيلي بدم مياد از قهر تحملشو ...

نمیتونم خودمم ازقهربدم میاد ولی موقع دعوا شدیدا عصبی میشم نمیتونم کوتاه بیام خودمم بعدپشیمون میشما ولی خب اون لحظه انگار خون ب مغزم نمیرسه

نمیتونم خودمم ازقهربدم میاد ولی موقع دعوا شدیدا عصبی میشم نمیتونم کوتاه بیام خودمم بعدپشیمون میشما و ...

سعي كن ورزش بري

دو سه روز در هفته

خباي بزات خوبه

يا نميتوني بري

يوگا تمرين كن

روزي نيم ساعت ٤٠ دقيقه... عاليه

فيلماش تو اينترنت زياده...از مبتدي شروع كن.. دمنوش ارامش بخش هم بخور

مص گل گاو زبون و بهار نارنج

2731
سعي كن ورزش بري دو سه روز در هفته خباي بزات خوبه يا نميتوني بري يوگا تمرين كن روزي نيم ساعت ٤٠ ...

ممنونم از توصیه هات دوست عزیزم چشم حتما انجام میدم 

کاش خدا کمکم کنه این اخلاق بدمو کنار بذارم

ممنونم از توصیه هات دوست عزیزم چشم حتما انجام میدم  کاش خدا کمکم کنه این اخلاق بدمو کنار بذارم

منم خيلي عصبي ميشم

ريشه داره

الكي نيست

مشكلاتمون زياده... ميريزيم تو خودمون... ورزش بري يكم كنترلت بيشتر ميشه

در واقع بي خيال تر ميشي انگار

كاري نكردم عزبزم

قدر زندگيتو بدون

مراقب خودت باش💕💕💕💕

خوب بخوابي

شنیده بودم خارجکی ها ی روز دارن که  بهم دیگه  دروغ میگن 🤔

ولی این دروغ سیزده ما دیگه از کجا دراومده بید ؟!😎

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2738

رفتین بیرون ،مثلا بساط جوجه یا هرچی که بردنش جزو ضروریاتون  باشه و شوهر جان سختش بیاد سرراه دوباره بخره رو، یواشکی دور ازچشمش تو وسیله ها تون  جاسازی کنین ،بعد که حسابی از خونه دور شدین ، قیافه ی پیشیه شرک رو بخودتون بگیرین .... بگین وای عزیزم فلان چیز یادم رفت بردارم ......

البته بقیه شو من تضمین نمیکنم ها😁😈  

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
رفتین بیرون ،مثلا بساط جوجه یا هرچی که بردنش جزو ضروریاتون  باشه و شوهر جان سختش بیاد سرراه دوب ...

واي عالي بود... ولي ما بيرون نميريم امسال...ولي ايده خيلي خوبي بوددد..

عزبزم من بهش مسج دادم

كه دلار شد١٠٠٠ تومن

پرايد ٥ ميليون

ترامپ ب تفاهم و دوستي با ما رسيده...

كي ببينه

برق از سرش بپره😅😅😅

خيلي ساله دارم اذيتش مبكنم ديگه جواب نميداد هرچي مينفتم