2752
2734
عنوان

کسی بوده تو 28 هفتکی زایمان کرده باشه؟ ترو خدا بیا دلداریم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 38794 بازدید | 55 پست
mamane omid jan man halam ye rooz khoobe ye rooz bade felan ke in dardaro tahamol mikonam,hamash esterahat mikonam,faghat baraye khordane ghaza va raftane dastshooyi boland misham,bichare mamanam kheyli zahmat mikeshe pihsame.alan taze raftam hafteye 29.behem goftan bache az 30 haftegi be bad mimoone vali ghablesh na,hamash doa mikonam ke hadeaghal zamani donya biad ke ehtiyaji be dastgah nadashte bashe.manam baraye shoma doa mikonam azizam

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام .پسر من 31 هفته به دنیا آمد به خاطر پاره شدن کیسه آّبم.2 تا آمپول بتامیتازون هم بیشتر فرصت نشد بزنم.وزنش 1600 بود و 4 روز تو دستگاه بود و 10 روز تو بخش.اما حالا 7 ماهه شده و یه نی نی ناز و سالمه الحدلله مشکلی نداره.فقط اوایل چون مکیدن بلد نبود خیلی سخت بو تا وقتی 3 کیلو شد اما به هر حال اون روزها گذشت.به من گفته بودن چون وارد ماه 8 شدم و نی نی پسره احتمال موندنش 50 درصد هست اما خدا رو شکر سالم بود.
شما هم نگران نباش مخصوصا اگر آمپول هم زدی و نی نی دختره....انشالله که به موقع زایمان کنی چون اوایل خیلی سخته تا عادی بشه اما اگر هم زودتر شد با تول به خدا و اتفاده از علم پزشکی نی نی گلت میمونه سالم و سلامت
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
2731
آنی جان نگران نباش ...

همه چیز به وزن نی نی و تکمیل ریه هاش بستگی داره . یکی از دوستای من یک سندروم نادری داشت که زمان بارداری هر چی می خورد هیچی جذب بدنش نمی شد و همه جذب نی نی میشد ... بخاطر وزن بالا و بزرگی نینی هفته 27 کیسه آبش پاره شد و یه نینی سالم و تپل مپل با وزن 2500 بدنیا آرود . ولی خودش آب شده بود و مجبور شدن توی مراقبتهای ویژه نگهش دارن....

ولی نینی حتی یک دقیقه هم توی دستگاه نموند و مرخص شد... سالم و سرحال

اگر خدای نکرده احتمال زایمان زودرس داری فقط یک چیزایی بخور که نی نی جون بگیره... هر چی مقوی تر بهتر
واسه دکتر خودش هم جالب بود ولی خب خدا رو شکر که سالم بدنیا آومد .

اگه اون موقع 920بوده حتما الان بالای 1 کیلو هست ... احتمالا بتامتازون هم بهت داده ... پس اصلا جای نگرانی نیست ..
آنی جون خواهر من تو 7 ماهگی نی نی ش بدنیا اومد.کیسه آبش پاره نشده بود اورژانسی به خاطر درد شدید بردنش بیمارستان میلاد که به محض رسیدن یه آمپولی بهش تزریق کردن که نی نی ش بدنیا اومد الان 10 روزه که تو دستگاهه.اونم دکترا بهش اخطار زایمان زودرسو داده بودن آمپولای تشکیل ریه رو هم نزده بود.هنوز نذاشتن ما دخترشو ببینیم.اما هممون امیدواریم صحیح و سالم بیاد بیرون
سلام آنی جان من قم هستم واینجا زایمان کردم البته از پرسنل بیمارستان با اینکه دولتی بود واقعا راضی بودم خیلی کمک کردن تو بخش نوزادان.
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
2706