2737
2739
سلام من از قبل 6 ماهم به خاطر انقباضای رحمم بستری شدم و 4ماهم بود که دهانه رحممو دوخته بودم؛الان دکترم بهم دکزامتازون 8 تا زده که احتمال داره زود زایمان کنم؛شما اکه نینیتون 7 ماهه به دنیا اومده از تجربیاتتون بکید که من آروم بشم؛
آنی عزیز من اینتجربه رو نداشتم ........اما فقط استرس رو از خودت دور کن و ارامش داشته باش.........تا میتونی استراحت کن.........وقت برای کار کردن توی خونه هست......الان فقط به فرشته کوچولوت فکرکن ..........ارامش ارامش.....فکر منفی رو از خودت دور کن...........ایشالا که زایمان رود رس نداری و به موقع نی نی به دنیا میاد......
چو شقایق از دل سنگ برآ...
پسر خواهر شوهرمن هفت ماهه به دنیا اومد و الانم ماشالا واسه خودش مردی شده. فقط یکم سخته چون بچه خیلی ریزه وگرنه هیچ مشکلی نداره .از نظر پزشکی هم که اینقدر پیشرفته است که نباید غصه بخوری
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی میکید؟ استرس داره میکشه منو آخه 15 اردیبهشت 7 ماهم میشه؛ریز بودنش مهم نیست برام این مهمه که سالم باشه و زنده بمونه.نمیدونم جه جوری این 2 هفترو میخوام سر کنم تا 7 ماهم بشه؛خودم که از خدامه حالم طوری باشه که تا به موقع زایمان کنم؛الان استراحت مطلقم مامانم همه کارامو میکنه
خواهر منم این مشکلو داره با این تفاوت که دیر متوجه باز بودن رحمش شدن و دیگه فرصتی واسه سرکلاژنبود.حالا اونم استراحت مطلقه و احتمال زایمان زودرس داره الان هفته 26-27.دکترش یه امپول بهش داده گفته واسه رشد و تکمیل سریع ریه های نی نیه.ابته هنوز نزده
پسرعموی شوهرم شش ماه ونیم بود که به دنیا اومد باوزن 1کیلو وصد گرم شبیه قورباغه بود وقتی به دنیا اومد انگشتاش انگار چوب کبریت بود اصلا زنده موندنش معجزه بود چون اون حتی 7ماهشم نشده بود اما الان بیا ببین چی شده انگار از چاقی شبیهه توپ چهل تیکس ماشاله انقدم حوشگل شده که نگو پارسالم همسایمون دوقلو حامله بود وبچه هاش 7ماهه به دنیا اومدن اما الان جفتشون میدون این ور اون ور وقتی به دنیا اومدن چون دوقلو بودن وضعیف یه مدت تو دستگاه موندن انقده مامانشون گریه میکرد وخودشو میزد که از حرص وجوش شیرش خشک شد اما الان خودش میگه چه قدر ساده بودم که انقده گریه زاری کردم من خیلی بچه 7ماهه دیدم که الان ماشاله یلی شدن واسه خودشون اصلا نگران نباش چرصم نخور همچین بزرگ میشه خودت کیف میکنی فقط ریلکس باش
خانمی جایه نگرانی نیست اینقد به خودت استرس وارد نکن همسایه ی ما باید بعد از من زایمان میکرد اما به علت پروتین بالا و فشار بالا یعدفعه حالش بد شد و بردنش دکتر و در 8 ماهگی سزارینش کردن الانم بچه اش همسن پسره منه و هزار ماشاا... برایه خودش بچه ای شده شیطون.........
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2740
نگران نباش.شنیدم تا هفته 28 همه چی کامله جز ریه که اون هم توی دستگاه می ذارن.منم الان هفته 27 هستم.استرس نداشته باش.یا توی شکمت می مونه یا اگر هم بیرون اومد با دستگاه نگهش میدارن.دیگه که قدیما نیست
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند
سلام آنی جون عزیزم نگران نباش
دوست من هم همین مشکل رو داشت البته 2 قلو باردار بود و 30 هفتگی زایمان کرد و وزن نی نی هاش 1300 گرم بود بیمارستان مهدیه بود و 40 روز تو nicu بودن .
من خودم 32 هفتگی دنیا اومدم با وزن 2 کیلو
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد