2733
2734
عنوان

راسته که میگن سرازین اختیاری آزاد شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 60 پست
جدیدا میگن نامه روانپزشک هم قبول ندارن😭😭برای سزارین هم نمیشه به هر دکتری اعتماد کرد بعضیا واقعا بد ...

نه دکتر من بهم گفته تا ۱۰ روز دیگه فکراتو بکن ببین اگه خیلی میترسی بیا بفرستمت روانپزشک نامه بگیر دیگه حله

😍عاشقتم که😍
من که سزارین کردم خب اجباری نبود طبیعی اما خب دکترتوباتحقیق عوض کن همین جاسئوال کنی حتما پیدامیکنی ا ...

ان شاالله عزیزم ممنون از دعای قشنگت برام دعا کن دکترم قبول کنه و از زایمان یه خاطره خوش برام بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چند هفته به دکترت گفتی که سزارین میخوای؟به نظرت بهش بگم اگه قبول نکنه مجبورم بگردم دنبال یه دکتر ...

منم دقیقا مشکل شمارو داشتم، ار طبیعی وحشت داشتم سزترینم هر وقت به دکترم میگفتم میگفت صبر کن هفته های آخر صحبت میکنیم دو هفته مونده بود به زایمان رفته بودم واسه کنترل کسایی که اونجا بودن گفتن بخشنامه اومده که حتی بیمارستان خصوص ها همسز نکنن😥

منم انقدر ترسیدم به دکتر گفتم گفت نترس بچت کوچیکه خودم میام پیشت راحت طبیعی زایمان کن انقدر حرصم گرفته بود هم باید پول بیمارستان و دکتر میدادم هم طبیعی زایمان میکرذم تا اینکه اومدم بیرون به منشی گفتم من میرم پی یه دکتر دیگه به دکتر بگو نمیام ، فقط دنبال دکتر میگشتم و گریه میکردم از ترس، بعد که دکترم دید آره دیگه کنترل نمیرم خودش زنگ زد که نترس عملت میکنم به یه بهانه ای بعد اینکه یه هفته اشکمو در آورد😐

ببخشید خیلی طولانی شد یهو داغ دلم تازه شد😃😬

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2731
وای خدا من از همین روزا میترسم اخر چیکار کردی سزارین شدی؟

آره هفته۳۹سزارین شدم خداروشکر مشکلی پیش نیومد،توام استرس نداشته باش انشاللا نی نی خیلی راحت و آسون میاد بغلت

2738
منم دقیقا مشکل شمارو داشتم، ار طبیعی وحشت داشتم سزترینم هر وقت به دکترم میگفتم میگفت صبر کن هفته های ...

چه خوب اخرش خوش بوده داشتم میخوندم کم مونده بود سکته کنم😂چقدر بی رحمن منم از قبل با منشی صحبت میکنم منشی اینجوری که ازش مشخصه از دکتر بیشتر اختیار داره یکسره با مریضا صحبت میکنه و مشکلشونو میدونه و راهنمایی میکنه همش هم دنبال ادم میاد توی اتاق میشینه هرچی دکتر میگه گوش میده😐

چه خوب اخرش خوش بوده داشتم میخوندم کم مونده بود سکته کنم😂چقدر بی رحمن منم از قبل با منشی صحبت میکنم ...

آره به منشی بگو، به دکترتم تاکید کن، ان شاالله که قبول میکنه، دکترت خوب باشه سزارین خیلی خوبه 

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2706