2737
2739
عنوان

خانومای وارد به سوالای شرعی لطفا بیاین کارتون دارم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من تا يه ماه بعد از زايمان نماز نخوندم لك داشتم چون  و معتقدم كه خداوند با اين لك ها به ...

فرصت استراحت چیه عزیز من فرصت استراحت فقط تا ۱۰ روزه بعدشم حتی اگر خونریزی شدید باشه هم نماز بر گردن آدمه و باید غسل استحاضه انجام بده

البته حکمش یه کم سخته منم گاهی تنبلی میکردم یا به جای غسل تیمم میکردم اما گناهش سر جاشه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
اینطور که میگی کثیره هست  قبل از هر دوتا نماز مثلا ظهر عصر باهم اگر پشت سر هم بخونی و قبل از مغ ...

بعد واسه هر نماز وضو می گیری و نوار بهداشتیو عوض می کنی اگه خونی شد اگر وسط نماز خونی شد اشکالی ندارد ولی واسه نماز بعدی باید عوض کنی و دوباره وضو بگیری اگر بعد از نماز ظهر مثلا چیزی ازت خارج نشد می تونی با همون وضو نماز عصرتم بخونی ولی در هر حال واسه نماز مغرب و اعشا باید دوباره غسل کنی 

واسه هروعده باید غسل کنی یه جوری برو غسل کن که نزدیک نماز مغرب باشه سریع نماز ظهرو عصرت رو بخون باهم ...

غسله نفاس یا استحاضه؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

استارتر حتما از دفتر مرجعت سوال کن میتونی با ۰۹۶۴۰ هم تماس بگیری

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2740
بعد واسه هر نماز وضو می گیری و نوار بهداشتیو عوض می کنی اگه خونی شد اگر وسط نماز خونی شد اشکالی ندار ...

ممنون.عزیزم از راهنماییت

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
تا چهل روز بعد زایمان ناپاک لکه بینی داری نماز نخون

کدوم رساله و مرجع تقلید این حرف رو تایید میکنه?ایشون سوال پرسیدن که درست راهنمایی بشن نه اینکه فتوای جدید بشنون احکامش سخته و ایشون مقید هستن که میپرسن وگرنه همه میدونن نماز نخونن موقع خوتریزی راحتترین کارهست

عزیزم اگه خونریزی شدید باشه واسه هر نماز غسل میخواد اکه خونریزی کم باشه روزی یه بار غسل کافیه

برا هر نماز باید برم حموم..؟

غسله نفاس یا استحاضه؟

استحاضه معمولا بعد از حمام خون قطع میشه سخته عزیزم انشالله زودتر قطع بشه بعد وقتی کم شد در حد متوسطه که راه تشخیصش اینه که وقتی پنبه بزاری تا وسط پنبه میاد ولی ازش خارج نمیشه قبل از نماز صبح فقط باید به غسل انجام بدی و وضو واسه هر نماز درصورتیکه که بعد از نماز اولت خون ازت خارج شد