2733
2739

سلام سال جدید بهار جدید فصل جدید بر شما مبارک باشه 

انشالله بهترین ها براتون رقم بخوره الهی آمین 

خب جریان از این قراره که من و شوهرم ازدواج کردیم خانواده هامون کمک نکردن و نتونستم جهیزیه درست حسابی بخریم .شکر خدا گذشت 

الان بعد ۸ سال سختی و دست بال خالی میخوایم سرویس پذیرایی بخریم چون ما معمولا بعد سیزده بدر مهمون میاد برامون 

پیاله پیش دستی اینا رو میخوام شیشه یا همون کریستال میگن چی میگن بخرم 

ولی چهار تیکه کاسه میوه و کاسه شکلات اینا رو برنج یا مس بخرم 

نظر شما خانم های خوش سلیقه چیه ؟؟مس خوبه یا برنج ؟؟

راستی اینم بگم میخوام این چهار تیکه اصلی رو توی ویترین بزارم وقتی خرید کردم بخاطر همین میخوام مس یا برنج باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اول از همه بگم ک ترجیح خود من کریستاله چون دوس دارم سرویس پذیرایی ست و از ی جنس باشه 

ولی مس خوبیش اینه ک مثلا هم میتونی ب عنوان میوه خوری از ی ظرفش استفاده کنی هم سوپ خوری 

هم شیرینی خوری هم مرغ خوری و...

برنج هم مزیتش اینه ک از مد نمیفته😊

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2728
خب اول از همه بگم ک ترجیح خود من کریستاله چون دوس دارم سرویس پذیرایی ست و از ی جنس باشه  ولی م ...

آره خب حرف شما درسته .منم وقتی بخوام پیاله و پیش دستی و اینا رو بخرم اون چهار تیکه اصلی رو هم میتونم کریستال بخرم ولی خب میخوام برنج یا مس هم بگیرم خخخ 

آره واقعا مس کاربردش بیشتره 

2738
آره خب حرف شما درسته .منم وقتی بخوام پیاله و پیش دستی و اینا رو بخرم اون چهار تیکه اصلی رو هم میتونم ...

من خودم کریستالِ کامل گرفتم 

و کم کم دارم مس هم دونه دونه میخرم😁

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
حقیقتا من از جفتشم خوشم نمیاد ولی خاله ام مس‌گرفته راضیه دوس داره

عزیزم آره دیگه هر کس سلیقه ای داره 

منم بیشتر نظرم اینه که بخرم بزارم ویترین گاهی برای مهمون آنچنانی استفاده کنم 

چه خوب مبارکش باشه خالتون

من از اینا که خودشون کریستالن پایسون برنز دوس دارم

همون شامپاینی ها که مد شده ؟؟شوهرمم میگه قشنگه ولی خب میگم اینا زود از مد میفته چون کریستالش طلایی مام که اونقدرا نداریم زود به زود عوض کنم 

من خودم کریستالِ کامل گرفتم  و کم کم دارم مس هم دونه دونه میخرم😁

عزیزم چه خوب به سلامتی انشالله 

خب منم کریستال کامل میخرم اون چهار تیکه هم میخرم 

دردسر می ها چقدر قشنگ هستن ؟؟آدم دلش آب میشه 

تو اینستا هم یه خانمه روز مرگی هاشو میزاره مس داره خیلی نازن

راستی یه مشکل هست خخخخ جاریم کل خونه زندگیش برنج هست یعنی از در میری داخل انگار مغازه برنج فروشی 

حالا شوهرم انگار چشمش گرفته میگه اون چهار تیکه رو برنج بخریم 

حالا اگه ۱ دید بخوایم بخریم جاریم نرسیده خونمون میخواد بگه عه از برنجای من خریدی 😐شوهرم میگه گوش نده به کسی چه 

ولی خب پس قشنگتره اونم ازش نداره 

ب نظرم پذیراییتو همون کریستال بگیر منم میخوام بگیرم .مس و اینا دوس ندارم 

خب آره میخوام پذیرایی رو کریستال بخرم ولی خب چهار تیکه برای داخل ویترینم رو دوست دارم مس یا برنج بخرم