2737
2734
عنوان

بچه سه ماهم سینه ام را نمیگیره کمک کنید لطفا!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 36341 بازدید | 43 پست
عزیزم نخوندم ببینم دوستان چی گفتن بهت
اما دختر منم که چهار ماهشه اینجوریه
مگه اینکه از گرسنگی اشکش در بیاد شیر بخوره
دکتر دخترم می گه اینا یه گروه شیرخوارانن که اینجورین که شبا بهتر شیر می خورن ، یه اسمی هم گفت که بهشون می گن
نمی دونم نی نی شما هم اینکارا رو می کنه یا نه
دختر من مواقعی که خوابه خیلی قشنگ شیر می خوره
اما تو بیداری اگه کسی دور و برش باشه یا در حال بازی باشه شیر نمی خوره
باید رو پام تاب تابش بدم و هخوابالوش کنم تا شیر بخوره
دکی گفت باید قبل از شیر خوردن ببرمش تو اتاق خلوت و موقع شیر خوردن هم کسی دور و برش نیاد
گاهی وقتا که خیلی بد قلقی می کنه دقیقا کارایی که یلدا جون گفت رو گاهی انجام می دم البته اون مدلی که گفت مدل گاوی رو انجام ندادم ببینم چجوریه ولی فکر می کنم خیلی خیلی سخت می شه
من دخترم رو زیر سینه می گیرم و عقب جلو می کنم خودمو حالت تاب تابی که رو پا می کنمش و لالایی می خونم براش و سینه رو می ذارم دهنش و یواش یواش از سرعتم کم می کنم و بعد عادی ....
کلا بساطی دارم باهاش
ولی شب ها که خوب شیر می خوره هر دو ساعت پا می شم شیرش می دم با یه وعده آخر شب شیر خشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر راهی رو بگی امتحان کردم
ولی بهترین راه برای دختر من این بوده که ده دقیقه قبل از شیر خوردنش به حال خودش بذارم و کسی باهاش بازی نکنه
بعد با نوازش بغلش بگیرم و سینه رو بذارم دهنش
و مواقعی که گریه می کنه و نمی خوره همونطور که گفتم بذارمش رو پام تاب تاب بدم تا خوابالو شه و بعد سریع شیر می خوره
2728
بچه منم خیلی بد شیر می خورد. مخصوصا وقت هایی که من پریود بودم. ولی توی خواب یا وقتی که از خواب بیدار می شد و هنوز خوابالو بود و تازه بیدار شده بود خوب می خورد.
شب ها هم که می خوابید شیرم رو می دوشیدم و می گذاشتم توی شیشه که فرداش اگه سینه ام رو نگرفت بهش بدم. ولی معمولا روزی یک بار شیر خشک می خورد.
تا 11 ماهگی این روال رو داشتیم و بعد هم کلا شیشه خورد
غصه نخور من خیلی گریه می کردم و غصه می خوردم. می گذره و فقط ناراحتی اش یادت می مونه از بچه ات لذت ببر
ممنون که لطف کردید و وقت گذاشتید
بچه منم پستونک میخوره اوایل منم همین کارو می کردم گول می خورد اما حالا دیگه گول نمیخوره..
بچه من وزن نگرفته بود الانم نسبت به تولدش کمتره مجبورم شیرخشک بدم...
قبلا بیشتر شیر من را میخورد شاید در روز دوبار شیرخشک میدادم اما الان فقط تو روز شیر خشک میخوره منم همه روشها را انجام دادم چند روزه به نظرم شیرم خیلی کمتر شده حس می کنم داره خشک میشه هرچی میدوشم چیزی بیرون نمیاد چند وقته رگ نکرده ....
خیلی غصه می خورم
گاهی وقتا میدونم گرسنه است باید بیشتر از اون مقداری که بهش شیر خشک میدم بخوره اما میگم شاید شیرمن را خورد اما بازم نمیخوره یک ماهه خوب وزن اضافه نمیکنه هفته ای چند گرم !!!!
می ترسم اشتباه کنم...
شاید بهتره شیرخشک بدم و بی خیال شیر خودم بشم هان؟
می ترسم ضعیف بشه
می ترسم دیگه نتونم کمبود وزنش را جبران کنم!!!!
راهی هست شیرم را برگردونم
میشه مثل گذشته زیاد بشه؟
قبلا می تونستم با دست 60 سی سی بدوشم دو سه بار در روز
اما از دیروز هرچی تلاش کردم 30 سی سی هم نشد اونم کل روز!!!!!!!!!!!!!!!1
کسی از شیردوش wee استفاده کرده؟ خوبه؟
2740
پسر من هم
چندتا مک میزنه وبعد میخوابه برای همین هر 3ساعت شیرم رو دستی میدوشم
وبهش میدم . از وقتی اینکار رو میکنم نصاعدی وزن گرفته

البته بگم شیشه رو میزارم کنارش و میرم چون تو خواب شیر میخوره و شاید تا 1ساعت و نیم هم طول بکشه

ولی وقتی بیداره میگیرمش زیر آب سرحال میشه و سینه ام رو میگیره
اینو بگم که اصلا تو بغلم سینه نمیگره و حتما باید روی تخت و روی سطح شیب دار باشه
من فکر میکنم تو بغلم داغ میکنه و اصلا از جای تنگ خوشش نمیاد چون رو تخت دستاش رو باز میکنه و هی وول میخوره
که خودش تو این وضعیت حال میکنه

راجع به مزه زهر بگم
وقتی پد سینه میبندم یا یکم عرق داشته باشم نوک سینه براش شور میشه بدش میاد

و در مورد تلخی شیر
یکبار پسرم از گرسنگی ساعتها ناله میکرد و شیر نمیخورد
بعد ساعتها شیر رو چشیدم دیدم شیرین نیست و یکم شکر توی شیر ریختم
فقط بگم شیر رو با چنان سرعت و ولعی خورد که تا حالا ندیده بودم
این همون شیری بود که لب نمیزد.

دیدم یه مدت ترشی جات زیاد خورده بودم تا 2-3 روز شکر ریختم و هر روز یکم کمتر که دیگه روز 3 شیرم شیرین شد
و زندگی به خوشی برگشت

بچه ها منوکمک کنیدلطفا نوزادم۶ماهه بخاطر مشکلات شاغل بودن شیرکمکی دادم ب دخترم..الان ۲ماه سینه اموب دخترم ندادم شیرم دوشیدم اماخسته شدم شیرم داره کم میشه میخام سینمو بدم کمکم کنین لطفا دارم دیونه میشم

2706